Бюджетна афера на ремонті котельної Одеського зоопарку – під підозрою підрядник та інженер технагляду

30.03 17:48    
Прокурори Приморської окружної прокуратури повідомили про підозру директору підприємства-підрядника та технічному інженеру в оборудках із бюджетними коштами.

Керівнику фірми інкримінують заволодіння майном в особливо великих розмірах та фальсифікацію офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у листопаді 2025 року КУ «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» уклав із підприємством договір на проведення капітального ремонту системи опалення та заміну котельного обладнання.

Після виконання робіт підрядник надав замовнику акти з недостовірними відомостями, зокрема із завищеними обсягами та вартістю виконаних робіт.

Внаслідок протиправних дій директора будівельної компанії місцевому бюджету спричинено понад 2,5 млн грн шкоди.

У свою чергу інженер технічного нагляду – фізична особа-підприємець підозрюється у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Фахівець не належним чином здійснив технічний нагляд за ремонтом, не перевірив відповідність обсягів виконаних робіт проектно-кошторисній документації та нормативним вимогам. Далі інженер підписав акти приймання виконаних будівельних робіт із недостовірними даними.

Через його службову недбалість із бюджету безпідставно перерахували кошти.

Наразі за клопотанням прокуратури директору ТОВ обрали запобіжний захід — тримання під вартою із заставою у понад 2,5 млн грн, а інженеру технагляду — нічний домашній арешт.

Оперативний супровід – УСР в Одеській області.

Досудове розслідування – територіальний підрозділ поліції.

Примітка: за ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:08
Ухилення від сплати податків майже на 10 млн грн: на Ль ...
Сьогодні 18:08
На Вінниччині судитимуть ґвалтівника 14-річної підлітки
Сьогодні 18:07
На Дніпропетровщині викрито незаконне заволодіння 38 зе ...
Сьогодні 18:07
Мінрозвитку: Після російської атаки у Києві триває обст ...
Сьогодні 18:07
Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення суч ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення