На Волині викрито контрабанду БАДів на 58 мільйонів гривень

01.04 14:54    
Організував ввезення в Україну під виглядом гуманітарної допомоги більше 16 тонн харчових добавок вартістю майже 58 мільйонів гривень – у таких діях викрито 44-річного жителя міста Любомль на Волині.

За процесуального керівництва прокурорів Волинської обласної прокуратури 26 березня 2026 року чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні контрабанди у великому розмірі (ч. 2 ст. 201-3 КК України).

Встановлено, що улітку 2025 року волинянин, щоб уникнути сплати митних платежів, забезпечив підготовку та подання до митних органів документів, які містили недостовірні відомості щодо характеру вантажу як гуманітарної допомоги та кінцевого отримувача – благодійного фонду.

Для перевезення вантажу він залучив іноземного перевізника, який не був обізнаний про протиправний характер таких дій.

Унаслідок цього товар комерційного призначення – близько 400 найменувань харчових добавок – був ввезений в Україну під виглядом гуманітарної допомоги.

У ході санкціонованого судом обшуку транспортного засобу, яким перевозили контрабандний товар, вилучено понад 16 тонн вітамінів, спортивних і дієтичних добавок та амінокислот вартістю майже 58 мільйонів гривень. На вилучений товар накладено арешт.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування: ТУ БЕБ у Волинській області за оперативного супроводу УСБУ в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:40
У Черкасах поліцейські повідомили ще одну підозру так з ...
Сьогодні 10:45
Поліція Козятина затримала чоловіка, якого підозрюють у ...
Сьогодні 10:44
У ДТП на Чоколівському бульварі загинуло двоє людей, ще ...
Сьогодні 10:44
СБУ затримала агента фсб, який коригував атаки рф по Рі ...
Сьогодні 10:44
Фіксував об’єкти на відеореєстратор шолому: на Рівненщи ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення