21,5 тис. доларів за «списання» пораненого військового — ДБР завершило розслідування щодо посадовиці Центру пробації

03.04 21:59    
Вимагати гроші у пораненого військового за можливість звільнитися зі служби — цинічний злочин, який підриває довіру до державних інституцій. Такі факти отримують жорстку правову оцінку ДБР, а винні — несуть відповідальність незалежно від посад.

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо керівниці одного з районних відділів державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Слідство встановило, що посадовиця вимагала гроші у пораненого військовослужбовця — учасника бойових дій, який після тривалої служби на передовій та кількох поранень не міг звільнитися через бюрократичні перепони.



Військовий пройшов найгарячіші ділянки фронту, отримав три контузії та розпочав проходження військово-лікарської комісії. Попри стан здоров’я, його не визнавали непридатним до служби.

Він звернувся до посадовиці з проханням посприяти. Під час розмови вона прямо заявила, що без грошей допомоги не буде, і наголосила, що бойовий досвід і поранення «нічого не означають». За свої «послуги» вона озвучила суму — 21 500 доларів США.

За ці гроші жінка обіцяла через свої зв’язки вплинути на рішення щодо списання військового зі служби.

Правоохоронці затримали зловмисницю під час отримання всієї обумовленої суми.

Посадовицю обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Дніпровська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:28
На Вінниччині прикордонники виявили колесо із «запчасти ...
Сьогодні 16:27
На кордоні зі Словаччиною затримали іноземку, яка прода ...
Сьогодні 16:22
На Чернігівщині поліцейські викрили жінку у незаконному ...
Сьогодні 16:22
Спецоперація «Реквієм»: перед судом постануть учасники ...
Сьогодні 16:21
Поліцейські Києва затримали учасників угруповання, які ...
Сьогодні 16:11
Україна та Швеція підписали декларацію про створення Це ...
Сьогодні 16:09
Сергій Марченко: Україна вже отримала 90% коштів за рах ...
Сьогодні 16:07
Майже 27 млрд гривень у 2026 році: як Мінсоцполітики пі ...
Сьогодні 16:05
Держрибагентство долучилося до міжнародного семінару з ...
Сьогодні 16:03
Міноборони про виплати військовослужбовцям при встановл ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення