15 років за диверсію: засуджено чоловіка, який намагався пустити під укіс потяг із озброєнням для ЗСУ

06.04 16:22    
За публічного обвинувачення прокурорів Київської обласної прокуратури суд визнав винним чоловіка у вчиненні диверсії та призначив йому покарання - 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори в суді довели, що 43-річний житель Чернігівщини був завербований представниками російської воєнної розвідки та погодився на виконання завдань, спрямованих на підрив обороноздатності України.

Засуджений виготовив два спеціальні пристрої для сходження залізничного рухомого складу з колії та організував їх закладення на одному з напрямків руху вантажних потягів на Київщині. Метою було пошкодження логістичних маршрутів Сил оборони та створення загрози для перевезення озброєння.

Для підготовки диверсії він використовував власні навички та інструменти, а також отримував фінансування від представника спецслужб рф. Готові пристрої зберігав у заздалегідь підготовленому схроні.

Правоохоронці викрили та затримали його у травні 2025 року. Під час обшуків вилучено докази співпраці з окупантами.

На підставі зібраних доказів суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 КК України - диверсія, вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб.

Суд підтримав позицію прокуратури та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:36
Екстрадовано підозрюваного у збуті наркотиків та контра ...
Вчора 22:35
Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загально ...
Вчора 22:33
Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічн ...
Вчора 22:33
Уряд запускає спецмеханізм контрольованого експорту збр ...
Вчора 22:32
Передача технологій і озброєння партнерам в рамках Dron ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення