За добу правоохоронці ліквідували два канали незаконного переправлення осіб через українсько-угорський кордон

06.04 21:10    
В обох випадках переправники планували доправляти клієнтів через річку Тиса – у спосіб, небезпечний для життя.

Перший канал викрили співробітники головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно з СБУ та Нацполіцією, за підтримки спецпідрозділу «ДОЗОР».

Одного з організаторів – жителя Закарпаття, затримали у селі Рокосово після отримання частини коштів за незаконне переправлення двох чоловіків із Полтавської та Львівської областей. Його спільника, також закарпатця, який доставляв «клієнтів» до прикордоння, затримали у Хусті.

Зловмисники планували переправити чоловіків через Тису, не повідомивши, що на обраному відтинку глибина річки сягає до 7 метрів. Вартість «послуг» становила 11 тисяч доларів США.

Другий канал також ліквідували оперативні співробітники Мукачівського загону спільно з представниками СБУ та Нацполіції, за силової підтримки прикордонників відділу «Лужанка» та спецпідрозділу «ДОЗОР», під процесуальним керівництвом прокуратури.

Переправника – жителя Тернопільської області, затримали після отримання частини коштів, 17 тисяч доларів США, за організацію незаконного перетину кордону для трьох чоловіків призовного віку з Київської, Закарпатської та Донецької областей.

Перетин також планувався через річку Тиса. Для цього зловмисники надали гумовий човен. Загальна сума, яку вони мали отримати, становила 34 тисячі доларів США.

Заходи проводилися в межах кримінальних проваджень за ч. 3 ст. 332 КК України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення