Вбив, розчленував тіла і приховав сліди: до довічного ув’язнення засуджено жителя Запоріжжя

15.04 15:43    
За публічного обвинувачення керівника Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя 42-річного жителя міста визнано винним у вчиненні трьох умисних вбивств, незаконному виготовленні та зберіганні зброї, бойових припасів та вибухових речовин, а також викраденні майна (ч. 1 ст. 115, п.п. 9, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 263-1 КК України).

Прокурори в суді довели, що у 2017 році чоловік в ході побутового конфлікту вистрілив з переробленого травматичного пістолету в голову 81-річної сусідки, яка загинула від тяжкого поранення. Щоб приховати сліди злочину, розчленував тіло та виніс до гранітного кар’єру.

У вересні 2021 року під час спільного вживання алкогольних напоїв чоловік позбавив життя шкільного товариша, нанісши удар молотком по голові. Тіло розчленував та сховав у водоймі і посадці на території міста.

Через декілька днів, усвідомлюючи, що матір вбитого друга може звернутись до правоохоронців – застрелив жінку та заховав тіло на подвір’ї домоволодіння. Після цього засуджений користувався банківською карткою потерпілої та знімав пенсійні заощадження.

За результатами проведених обшуків правоохоронцями вилучено речові докази, зброю, з якої було вбито жінок, а також патрони, саморобні пристрої для стрільби і вибухові речовини.

Суд ухвалив обвинувальний вирок і призначив покарання – довічне позбавлення волі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:36
Екстрадовано підозрюваного у збуті наркотиків та контра ...
Вчора 22:35
Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загально ...
Вчора 22:33
Тарас Висоцький: Україна та Марокко нарощують економічн ...
Вчора 22:33
Уряд запускає спецмеханізм контрольованого експорту збр ...
Вчора 22:32
Передача технологій і озброєння партнерам в рамках Dron ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення