Уряд розподілив фінансування на укриття в 79 школах та дитсадках

20.04 16:44    
Уряд продовжує системну роботу над забезпеченням безпечного освітнього середовища для дітей та педагогів. Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив розподіл фінансування на облаштування укриттів у закладах освіти. Про це повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

Зокрема, для шкіл передбачено:

• 2,7 млрд грн на реалізацію 61 проєкту у прифронтових громадах із різним рівнем безпекових ризиків.

«Попередній розподіл на ще 30 проєктів проведений у березні. Загалом у 2026 році буде облаштовано 113 шкільних укриттів на майже 5 млрд грн», — зазначила Очільниця Уряду.

Ремонти та будівництво укриттів у закладах загальної середньої освіти здійснюються громадами за рахунок державної субвенції за підтримки міжнародних партнерів у межах спільної програми зі Світовим банком (LEARN).

• Понад 972 млн грн буде спрямовано на будівництво 18 підземних укриттів у дитячих садках Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

«Десятки тисяч дітей по всій країні зможуть навчатися очно або в змішаному форматі в безпечніших умовах, без вимушених перерв через повітряні тривоги», — наголосила Юлія Свириденко та додала, що пріоритетом залишаються прифронтові громади, а також об’єкти, які мають бути завершені вже цього року.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
26 червня 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
26 червня 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
26 червня 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
26 червня 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
26 червня 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення