Ігор Клименко взяв участь у засіданні Українсько-баварської комісії в Мюнхені
24.04 17:04
Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко взяв участь у 13-му засіданні Постійної Українсько-баварської комісії у німецькому Мюнхені.
Українську делегацію очолив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, а серед членів делегації - заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Науменко та заступник директора Департаменту авіаційної безпеки Богдан Засенко.
«По напрямку МВС ми зосереджуємося на посиленні спроможностей ДСНС та розвитку співпраці між поліцейськими відомствами», – зазначив Ігор Клименко.
Під час відкриття засідання Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко та Державний Міністр внутрішніх справ, спорту та інтеграції Баварії Йоахім Херрманн підписали Спільну заяву про наміри щодо зміцнення співробітництва між Міністерствами.
«Посилюємо обмін інформацією та досвідом, розвиваємо взаємодію між правоохоронними органами і запускаємо практичні формати співпраці - спільні тренінги та відпрацювання», – наголосив Глава МВС України.
У Спільній заяві йдеться про посилення співробітництва у сфері боротьби з кримінально-протиправними посяганнями задля захисту громадян, забезпечення публічного порядку та безпеки, а також реагування на надзвичайні ситуації. Це, зокрема, спільна протидія кіберзлочинності, торгівлі людьми, обігу наркотиків та зброї, боротьба з організованою злочинністю, а також - вивчення досвіду Баварії з розбудови добровільного пожежного руху.
У межах зміцнення співпраці відбудеться як посилення комунікації, так і практичний обмін досвідом. Ігор Клименко зауважив, що такі формати співпраці формують довіру, на якій будується ефективна безпека як на національному, так і на міжнародному рівні.
RuporZT
|