СБУ та Нацполіція затримали у Білій Церкві ще 3-х ділків, які «заробляли» на ухилянтах

30.04 22:43    
Служба безпеки та Національна поліція ліквідували на Київщині ще одну схему ухилення від мобілізації. За результатом комплексних заходів затримано трьох організаторів та учасників оборудки, які сприяли військовозобов’язаним в уникненні призову через фіктивні документи.

За різні суми хабарів фігуранти «анульовували» повістки, знімали ухилянтів з розшуку та з військового обліку або оформлювали «бронь».

Як з’ясувало розслідування, незаконну діяльність організували інструктор одного з відділів Білоцерківського ТЦК та його колишній колега, який наразі проходить службу на Чернігівщині.

Для реалізації схеми вони залучили спільника – заступника директора критично важливої компанії, що займається виготовленням спецодягу і тактичного взуття.

Встановлено, що він займався фіктивним оформленням ухилянтів на роботу до свого підприємства для оформлення «бронювання».

Насправді «новоприбулі» працівники там навіть не з’являлися.

Правоохоронці задокументували злочини фігурантів і затримали їх «на гарячому» під час отримання нової суми хабаря за зняття з розшуку ухилянта.

Під час обшуків в оселях, авто та на місцях роботи ділків вилучено мобільні телефони і документи з доказами махінацій. Також виявлено готівку, одержану злочинним шляхом.

Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно).

До суду скеровано клопотання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Триває розслідування для притягнення всіх винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводили співробітники ГУ СБУ у м. Києві та Київській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.




RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Сьогодні 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Сьогодні 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Сьогодні 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Сьогодні 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Сьогодні 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Сьогодні 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Сьогодні 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Сьогодні 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Сьогодні 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення