Україна розраховує на подальшу допомогу від Німеччини для захисту енергооб’єктів, – Денис Шмигаль
12.05 15:13
Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр енергетики України Денис Шмигаль взяв участь у зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса. Під час зустрічі йшлося про пріоритети України у посиленні захисту енергетичної інфраструктури.
«Передані Німеччиною системи ППО вже допомагають нам у перехопленні російських ракет, які ворог спрямовує, зокрема, на енергооб’єкти. Ми розраховуємо на передачу додаткових систем і ракет до них, що критично важливо для захисту людей та критичної інфраструктури наступної зими», – повідомив Денис Шмигаль.
Він відзначив, що Німеччина залишається ключовим партнером України в енергетичному секторі. До Фонду підтримки енергетики надійшло понад 557 млн євро внеску, а також сотні гуманітарних поставок і тисячі тонн обладнання.
Також Денис Шмигаль разом із Міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом відвідали один із пошкоджених росією енергетичних об’єктів у столиці. Вони оглянули наслідки ударів, через які в Києві тисячі людей лишилися без тепла, та хід робіт з їх ліквідації та облаштуванням захисних споруд. Це, зокрема, передбачає будівництво бетонних укриттів для обладнання й захист від безпілотників.
Денис Шмигаль висловив вдячність Німеччині за вже передане обладнання, яке допомогло успішно пройти цю зиму та висловив сподівання на подальшу підтримку з боку Німеччини.
RuporZT
|