Детективи БЕБ проводять розслідування щодо можливого ухилення від сплати податків відомим медичним центром пластичної хірургії

19.05 19:11    
Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами медичного центру пластичної хірургії в Ужгороді.

За даними слідства, посадовці товариства могли організувати схему мінімізації податкових зобов’язань шляхом використання підконтрольних юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Фактичні доходи від надання медичних послуг, які мали відображатися у звітності основного суб’єкта господарювання, ймовірно розподілялися між пов’язаними структурами.



Також детективи БЕБ встановлюють обставини проведення розрахунків за надані послуги готівкою без належного відображення у податковій звітності. За оперативною інформацією, частина оплат могла здійснюватися без застосування реєстраторів розрахункових операцій, зокрема й в іноземній валюті.

Проведено санкціоновані обшуки, під час яких вилучено носії інформації, що можуть містити відомості про можливу протиправну діяльність. Наразі триває аналіз вилучених матеріалів та встановлюється походження коштів.



Досудове розслідування здійснюється за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України - умисне ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів в особливо великих розмірах.

Тривають слідчі дії.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
26 червня 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
26 червня 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
26 червня 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
26 червня 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
26 червня 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення