Юлія Свириденко: Запрацювала ще одна програма політики «Зроблено в Україні» — стимулювання індустріальних парків, які постраждали через російські обстріли

29.05 20:49    


Уряд продовжує реалізацію політики розвитку українського виробництва «Зроблено в Україні». Запрацювала ще одна програма — державне стимулювання індустріальних парків, які постраждали внаслідок російських обстрілів.

«Цього тижня Мінекономіки погодило заявку на 91 млн грн для індустріального парку Sparrow Park Lviv, який у 2025 році постраждав внаслідок масованої російської атаки по Львову. Кошти спрямують на відновлення промислової інфраструктури парку», — повідомила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

Також погоджено першу у цьому році заявку на 5,5 млн грн для індустріального парку SMART TECH INDUSTRY на Полтавщині. Фінансування буде спрямоване на будівництво мереж газо- та водопостачання.

За цією програмою держава покриває до 80% вартості відновлення інфраструктури, але не більше 200 млн грн на один парк

Для будівництва нової інфраструктури діє співфінансування 50% на 50%, а максимальна сума державної підтримки становить до 150 млн грн.

Водночас керуюча компанія має інвестувати власні кошти, ввести в експлуатацію щонайменше 5000 кв. м промислових площ і залучити не менше двох промислових підприємств.

У державному бюджеті на 2026 рік на програму державного стимулювання індустріальних парків передбачено 1 млрд грн.

«Цього року ми змогли розпочати прийом заяв раніше — вже 31 березня, подання заяв триватиме до 15 серпня», — зазначила Юлія Свириденко та додала, що станом на кінець минулого року в індустріальних парках вже збудовано або будується 37 заводів.

Індустріальні парки є складовою інвестиційного компоненту політики розвитку українських виробників «Зроблено в Україні».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:50
Державна податкова служба: Переробна промисловість – лі ...
Вчора 20:49
Відстрочка для вчителів та інших педагогічних працівник ...
Вчора 20:48
Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на ...
Вчора 20:48
Мінцифри: Від розробки прототипу до гранту в 1,5 мільйо ...
Вчора 20:47
Уряд розподілив 35 млрд грн на реалізацію Планів стійко ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення