Нецільове використання 94 млн грн бюджетних коштів: Нацполіція та антикорупційні органи викрили топпосадовця Служби відновлення та розвитку інфраструктури Львівщини

01.06 16:33    
Чоловік забезпечив фінансування будівництва обʼєкта на автомобільній дорозі державного значення Львів – Краковець за рахунок коштів, які передбачалися для інших потреб дорожньої галузі. Йдеться про майданчик для стоянки великогабаритних автомобілів поблизу транспортної артерії та під’їзну інфраструктуру до нього. Для цього гроші були використані з державної програми по експлуатаційному утриманню автомобільних доріг. 


Викрили оборудку з бюджетними коштами оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції спільно з детективами НАБУ та прокурорами САП.


Правоохоронці встановили, що був укладений договір на облаштування придорожньої бази, майданчика для зберігання протиожеледних матеріалів та під’їзних доріг на трасі державного значення М-10 Львів – Краковець. На виконання домовленостей підрядній організації з бюджету були перераховано кошти в повному обсязі — 94 млн грн.


Фактично виконані роботи належать до будівництва нових об’єктів і повинні фінансуватися за окремими бюджетними програмами. Натомість для зведення стоянки використали кошти, передбачені для поточного експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення. При цьому фінансування капітального будівництва за відповідною програмою не передбачалося взагалі й посадовець достовірно знав про відсутність бюджетних асигнувань на такі капітальні витрати.


Крім того, проєкт передбачав облаштування асфальтобетонного покриття на площі понад 16 000 квадратних метрів. Однак, як з’ясувалося, не було жодної необхідності виконувати асфальтобетонне покриття такого обсягу, хоча це суттєво збільшило витрати бюджетних коштів.


На підставі зібраних доказів начальнику Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 210 (Нецільове використання бюджетних коштів) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Слідство триває. 


До відома: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:55
Нагадування про заборону самовільних вирубок у захисних ...
Сьогодні 17:54
На Дніпропетровщині рятувальники ліквідували масштабну ...
Сьогодні 17:53
Під виглядом волонтерської поїздки: прикордонники викри ...
Сьогодні 17:53
У Вінниці відбувся чемпіонат України з веслувального ма ...
Сьогодні 17:52
Адміністратори столичного ТСЦ МВС зустрілися із захисни ...
Сьогодні 18:07
Відкриті дані проти корупції: як держава, бізнес та мед ...
Сьогодні 18:05
Держгеокадастр презентує черговий дайджест Проекту з ро ...
Сьогодні 18:03
Тобі 40 + тоді скористайся програмою “Скринінг здоров’я ...
Сьогодні 18:01
Вакцинація – перший крок до захисту здоров’я дитини
Сьогодні 17:59
НМТ-2026 перевірка знань і важливість підтримки випускн ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення