Вигадали собі третю дитину: на Львівщині викрили двох військових, які звільнилися зі служби за фальшивими документами

05.06 17:38    
За даними слідства, двоє військовослужбовців в умовах воєнного стану незаконно звільнилися з військової служби, використавши підроблені документи про нібито народження за кордоном третьої дитини. Дружини підозрюваних у цей час за межі України не виїжджали.

Встановлено, що солдат резерву придбав фальшиве свідоцтво про народження дитини та подав його командуванню для оформлення звільнення за сімейними обставинами як батько трьох і більше дітей віком до 18 років.

За аналогічною схемою інший військовослужбовець, який проходив службу курсантом у навчальному центрі на Львівщині, також використав підроблені документи.

Обом військовим вдалося звільнитися у запас.

Однак згодом правоохоронці перевірили подані документи, встановили факт їх підроблення та викрили протиправну схему.

За процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону чоловікам повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 409 КК України – ухилення від несення обов’язків військової служби шляхом підроблення документів, вчинене в умовах воєнного стану.

Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Наразі тривають слідчі дії для встановлення осіб, причетних до виготовлення та збуту підроблених документів.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ НП у Львівській області за оперативного супроводу ДВБ НП України.

Довідка: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:15
На Львівщині поліція викрила незаконне виробництво міне ...
Сьогодні 14:14
Поліцейські розшукали шестирічного хлопчика з Одещини
Сьогодні 14:14
СБУ затримала іноземців, які на замовлення рф підпалили ...
Сьогодні 14:13
Операція на здоровому хребті заради звільнення зі служб ...
Сьогодні 14:12
Майже 4 млн грн дотацій за неіснуючих тварин: ДБР викри ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення