На лаві підсудних опиняться троє волинян, які торгували липовими водійськими посвідченнями та документами на авто

10.06 15:54    
Виробляли посвідчення водія та техпаспорти на автівки, а потім збували на території Волинської області. За послугу брали до 400 доларів. Обвинувальні акти відносно фігурантів скеровано до суду.


Блокування схем безпідставного отримання водійських посвідчень в обмін на гроші спричинило попит на придбання фальшивих документів. Тому протидія обігу підробок, виданих підрозділами системи МВС, є одним із пріоритетних напрямів діяльності ДВБ Нацполіції в межах захисту системи. Адже водії, які використовують «липові» документи, підвищують ризик аварій на дорогах.


Так, за матеріалами оперативників Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування відносно групи осіб, яка налагодила механізм виготовлення і збуту підроблених водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.


Встановлено, що організатор схеми - житель Луцького району – облаштував на території власного домоволодіння «цех» з виготовлення фальшивок. Для цього самотужки спеціально встановив необхідне обладнання та незаконно купував голографічні захисні елементи, які й використовував під час «тиражування» підробок.


Для пошуку та комунікації з потенційними «клієнтами» до власного «бізнесу» залучив двох спільників. Вони відповідали ще й за обмін документами. За одне фейкове водійське посвідчення «клієнт» мав віддати до 400 доларів залежно від бажаних термінів виконання замовлення.


Організатору повідомлено про підозру за ч. 1, 2 ст. 199 Кримінального кодексу України (Зберігання, придбання, збут незаконно одержаних голографічних захисних елементів) та за ч. 3 ст. 358 (Підроблення та збут офіційних документів, вчинені повторно за попередньою змовою групою осіб). Двом його довіреним - за ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України.


Наразі досудове розслідування відносно спільників завершене, а матеріали кримінального провадження скеровано до суду.


Процесуальне керівництво здійснює Волинська обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:59
Перед судом постане лікарка приватної клініки, через ді ...
Сьогодні 16:59
23-річному водію Volkswagen, який вчинив смертельне ДТП ...
Сьогодні 16:58
За матеріалами СБУ 12 років тюрми отримала співучасниця ...
Сьогодні 16:58
Розкрадання коштів держпрограми підтримки фермерів на О ...
Сьогодні 16:57
На Полтавщині чоловік обвинувачується у ґвалтуванні 13- ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення