Уряд спростив доступ маломобільних категорій з числа ВПО до соціальних послуг і догляду

15.06 14:58    
Кабінет Міністрів України схвалив зміни, які допоможуть швидше надавати підтримку маломобільним внутрішньо переміщеним особам та людям, які евакуювалися з територій бойових дій або тимчасової окупації.

Йдеться про послуги тимчасового проживання та довготривалого медсестринського догляду. Головна мета змін – зробити допомогу більш доступною та забезпечити її надання без зайвих бюрократичних процедур.

«Наше завдання — щоб люди, які були змушені залишити свої домівки через війну, могли швидко отримати необхідну допомогу, догляд і безпечне місце для проживання. Особливо це важливо для маломобільних людей, які потребують постійної підтримки. Саме на це спрямовані ухвалені зміни», – зазначив Міністр соціальної політики, сім’ї та єдності України Денис Улютін.

Зокрема, буде посилено взаємодію між транзитними центрами, органами місцевого самоврядування, закладами охорони здоров’я та надавачами соціальних послуг. Це дасть змогу оперативніше визначати потреби людей та організовувати необхідну підтримку.

Важливо, що маломобільні переселенці зможуть отримувати необхідні послуги навіть у випадках, коли через евакуацію або інші обставини ще не мають усіх документів.

Також спрощується процедура визначення потреби у відповідних послугах. Оцінювати потреби людини зможуть безпосередньо надавачі соціальних послуг. Це дозволить швидше ухвалювати рішення про надання допомоги та уникнути додаткових звернень до органів місцевого самоврядування.

Окрему увагу приділено якості підтримки. Для цього вдосконалюється система оцінювання індивідуальних потреб людини та уточнюються вимоги до соціального супроводу під час надання послуги довготривалого медсестринського догляду.

Крім того, зміни сприятимуть розвитку мережі надавачів соціальних послуг. Держава продовжить фінансувати надання послуг притулку та медсестринського догляду для внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів державного бюджету.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 20:50
Державна податкова служба: Переробна промисловість – лі ...
Сьогодні 20:49
Відстрочка для вчителів та інших педагогічних працівник ...
Сьогодні 20:48
Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на ...
Сьогодні 20:48
Мінцифри: Від розробки прототипу до гранту в 1,5 мільйо ...
Сьогодні 20:47
Уряд розподілив 35 млрд грн на реалізацію Планів стійко ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення