Черкащина отримає близько 1000 нових робочих місць у харчовій промисловості

18.06 20:55    


Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «АГРОІННОВАЦІЙНИЙ ХАБ» до Реєстру індустріальних парків. Реалізація проєкту дозволить створити орієнтовно 1000 нових робочих місць та посилити промисловий потенціал Черкаської області.

Індустріальний парк створено на території Уманської міської територіальної громади Уманського району Черкаської області строком на 30 років. Його площа становить 22,9435 га.

На території парку планується розміщення підприємств харчової промисловості. Перевага надаватиметься переробленню та консервуванню картоплі, фруктів і овочів, виробництву олії, продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, крохмалю, хлібобулочних і макаронних виробів, готових страв і страв швидкого приготування.

Ініціатором створення індустріального парку є ТОВ «ДК ІНДАСТРІАЛ». Для облаштування та наповнення території парку планується залучити майже 412 млн грн з різних джерел. Фінансування передбачає інвестиції ініціатора створення, державне стимулювання, інвестиції майбутніх учасників та інші джерела, не заборонені законодавством.

«Харчова промисловість - важливий напрям еволюції аграрного сектору в напрямку поглиблення переробки і створення доданої вартості. Індустріальний парк "АГРОІННОВАЦІЙНИЙ ХАБ" відкриває для Черкащини нові виробничі можливості, робочі місця і додаткові інвестиції. Такі проєкти перетворюють аграрний потенціал регіонів на промисловий результат», - зазначив заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Віталій Кіндратів.

Включення індустріального парку «АГРОІННОВАЦІЙНИЙ ХАБ» до Реєстру індустріальних парків підвищить інвестиційну привабливість Черкаської області, створить умови для додаткових надходжень до місцевих бюджетів та сприятиме розвитку переробної промисловості України.

Довідково

Зараз у Реєстрі індустріальних парків налічується 121 об’єкт. Індустріальні парки є частиною політики розвитку українських виробників «Зроблено в Україні» та одним з інструментів залучення інвестицій у виробничий сектор економіки.

Станом на кінець 2025 року в індустріальних парках було збудовано або перебувало у процесі будівництва 37 промислових підприємств.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення