На Львівщині поліцейські повідомили про підозру двом посадовицям Держгеокадастру через незаконне вибуття земель лісового фонду
22.06 22:09
Земельну ділянку площею 1,4 га було передано у приватну власність. Сума завданих збитків державі складає понад 2,1 млн грн.
Як встановили оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі обласної поліції, посадові особи обласного управління Держгеокадастру погодили документацію із землеустрою щодо земельної ділянки площею 1,4 га, яка фактично перебувала у межах земель державного лісового фонду Східницького лісництва ДП «Дрогобицьке лісове господарство». При цьому земельна ділянка у встановленому законом порядку не вилучалася з лісового фонду та її цільове призначення не змінювалося.
Надалі на підставі відповідного наказу земельну ділянку було передано у приватну власність. Відтак, із державної власності незаконно вибула земельна ділянка лісогосподарського призначення вартістю понад 2,1 млн грн
На підставі зібраних доказів заступниці начальника управління – начальниці відділу та начальниці іншого управління повідомили підозру. Їхні дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Досудове розслідування триває. Встановлюються всі обставини протиправної схеми та інші особи, які можуть бути причетними до незаконного вибуття земель державного лісового фонду.
Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Львівської обласної прокуратури.
До відома: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
RuporZT
|