Андрій Сибіга: Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка отримала ліцензію на підготовку магістрів

25.06 16:17    

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час зустрічі з директором Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України Ігорем Осташем повідомив, що 22 червня, у день народження Геннадія Йосиповича Удовенка, Академія отримала право здійснювати підготовку магістрів за освітньою програмою «Міжнародні відносини та дипломатія».

«Це одна з найважливіших інвестицій у майбутнє української дипломатії за останні роки. Вперше за багато років Академія знову навчатиме тих, хто вже у найближчому майбутньому представлятиме Україну у світі. Для мене це рішення означає значно більше, ніж просто отримання освітньої ліцензії», – зазначив Міністр.

Глава МЗС наголосив, що Дипломатична академія України є невід’ємною частиною історії української дипломатії та продовжує традиції, закладені першими поколіннями українських дипломатів понад століття тому.

«Держава, яка прагне належним чином відстоювати свої інтереси та посилювати свою роль у світі, має інвестувати не лише у зброю, технології чи інфраструктуру. Вона має інвестувати в людей. Насамперед у тих, хто представлятиме її за кордоном, вестиме переговори, будуватиме союзи та відкриватиме нові можливості для своєї країни», – наголосив він.

Андрій Сибіга зазначив, що сьогодні Дипломатична академія України знову стає потужним освітнім осередком та отримує нові можливості для формування майбутнього української дипломатичної служби. За його словами, вже 1 вересня Академія відкриє двері для першого набору з 40 майбутніх магістрів.

«Можливо, серед них будуть майбутні посли України, постійні представники при міжнародних організаціях, керівники дипломатичних місій, міністри закордонних справ або директори Дипломатичної академії», – підкреслив Міністр.

Глава МЗС подякував директору Ігорю Осташу та всій команді Академії, яка зробила цей результат можливим. Міністр повідомив, що вся інформація щодо вступу, освітньої програми та умов навчання буде доступна найближчим часом на офіційних ресурсах Дипломатичної академії України.

«Маю амбітне бачення майбутнього Дипломатичної академії України. Вона має стати провідною інституцією у своїй сфері, яка задаватиме високі стандарти, перейматиме найкращі світові практики та формуватиме нове покоління української дипломатії — лідерське, сильне та високопрофесійне. Це справді амбітна мета, і над її досягненням ми працюємо вже сьогодні», – заявив Андрій Сибіга.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:02
У Макарові на Київщині 50 родин отримали ключі від відн ...
Вчора 17:40
Використав 15-річну дівчину для збору розвідданих - рос ...
Вчора 17:40
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,2 млр ...
Вчора 17:39
Вперше за час війни Україну відвідала Генеральний секре ...
Вчора 16:39
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення