В Києві затримали «класичного» квартирника

09.02 20:25    
За інформацією прес-служби МВС України, серійним квартирним крадіжкам поклали край оперативники карного розшуку Подільського управління міліції. 40-річний киянин, «домушник» з неабияким стажем, протягом року після звільнення, існував виключно за рахунок чужого майна.

Після проведення аналізу скоєних квартирних крадіжок на території Подільського району для правоохоронців було очевидно, що це справа рук однієї людини. В результаті залучення всіх сил та можливостей майнового сектору карного розшуку через декілька місяців врешті-решт було затримано серійного квартирника.

Крадій не відрізнявся ані відточеними схемами проникнення, ані модернізованим арсеналом. Він навіть не переймався матеріальним рівнем власників квартир. Робив вибір на користь тих об’єктів, які не потребували додаткових методів проникнення, окрім тих, що ними володів «домушник». За об’єкт злочину обирав виключно квартири в будинках спального типу, з так званими «англійськими» замками на дверях. Піднімаючись на останній поверх будинку, спускався до першого не оминаючи жодну з квартир: придивлявся до замків та дзвонив у двері, перевіряючи наявність господарів. Проникав в квартири шляхом підбору ключів, в окремих випадках користувався відмичкою. На все про все йому вистачало до трьох хвилин, аби зайти до помешкання та знайти коштовне.

Таким чином, тільки в Подільському районі столиці правоохоронці встановили, що на рахунку затриманого понад двадцять квартирних крадіжок. Квартирник вже має за плечима 10 років «відсидки» за аналогічні злочини, цього ж разу на нього чекають не менше 6 років неволі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
Сьогодні 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
Сьогодні 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
Сьогодні 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
Сьогодні 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
Вчора 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення