Ділові кола України та Франції обговорили пріоритетні напрями співпраці

06.04 20:24    
З огляду на питому вагу Франції у світовій економіці, яка постійно збільшується, Україні важливо поглиблювати економічні взаємовідносини з цією країною. Стратегічне значення мають наукоємні, технічно складні напрями співпраці, розвиток інвестиційного партнерства, французький досвід та програми підтримки малого й середнього бізнесу. Про це йшлося на зустрічі Президента УСПП, народного депутата, радника Президента України Анатолія Кінаха із представниками найпотужнішої французької спілки підприємств «MEDEF International», яка перебуває в Україні на запрошення глави нашої держави.

«За минулий рік загальний обсяг взаємної торгівлі між Україною та Францією склав майже 1 млрд. 930 млн. дол. Такий рівень двостороннього партнерства не відповідає потенціалу економік обох країн. Необхідно розвивати інвестиційну та економічну взаємодію у тих напрямах, які становлять взаємний інтерес. А це енергетичний і аграрний комплекси, атомна енергетика, авіа та кораблебудування, енергетичне машинобудування, транспортна та фінансова сфери тощо», - вважає А. Кінах.

Запрошуючи французькі ділові кола до участі в процесах модернізації української економіки, інвестиційних проектах, спрямованих на підготовку нашої країни до Євро-2012, президент УСПП розповів про зусилля, які докладає Президент України В.Янукович, уряд та парламент для покращення інвестиційного клімату та лібералізації умов ведення бізнесу. Також поінформував про стан переговорного процесу з ЄС, про хід підготовки угоди про зону вільної торгівлі, пріоритетні вектори зовнішньоекономічної діяльності, та наголосив на важливості співпраці з Францією у даних питаннях.

Франція підтримала й оцінила зусилля України у напрямі реформування економіки, створення сприятливого інвестиційного клімату, впровадження європейських стандартів на українській землі. Також французькі ділові кола зауважили, наскільки важливим для їх ефективної роботи в Україні є вирішення питання автоматичного відшкодування ПДВ, зниження рівня корупції, наявність високого рівня захисту прав власника й інвестора, удосконалення регуляторної політики тощо.

Нагадаємо, співпраця УСПП та провідної організації підприємств Франції ««MEDEF International», яка об’єднує власників більше 750 тисяч французьких підприємств різних форм власності, започаткована ще у 2002 році. Відтоді сторони співпрацюють у питаннях підготовки бізнес-форумів, сприяють у налагоджені ділових контактів між українськими та французькими бізнесменами, допомагають їм у становленні взаємовигідних зв’язків тощо.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:24
Хотів купити позитивний висновок НАЗК за $30 тисяч: ДБР ...
Вчора 19:24
30 тисяч доларів у тубусі від алкоголю: начальника одно ...
Вчора 19:23
єВідновлення: Перші родини завершили відбудову будинків ...
Вчора 19:23
МОН завершило розподіл державного замовлення на підгото ...
Вчора 17:23
Прикордонники ліквідували канал незаконного переправлен ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення