Футболісти "Динамо" - про першу перемогу в чемпіонаті

18.07 08:59    
Футболісти київського "Динамо" поділилися враженнями про перемогу над "Олександрією", яка виявилася першою для киян у поточному чемпіонаті.

Олександр Шовковський, капітан "Динамо":

- Насамперед, хочу сказати, що обом командам було дуже важко грати в таку спеку. Думаю, необхідно хоч трохи поважати гравців і не призначати матчі в таку спеку в літню пору. Що стосується безпосередньо гри, то було два абсолютно різних тайми. У "Олександрії" досить швидка команда, у першому таймі у них були передумови для того, щоб відкрити рахунок. Але, в той же час, було зрозуміло, що суперник буде грати на утримання нульової нічиєї.

Проте, в підсумку наш досвід і бажання зіграли свою роль і нам вдалося провести два швидких голи. Вдало увійшов у гру Браун - думаю, це хороше підсилення перед важливими матчами кваліфікації Ліги чемпіонів.

- Після того, як "Олександрія" скоротила рахунок, не виникло побоювання, що господарі зможуть і зрівняти рахунок?
- Ні. Ми були впевнені, що вдасться виграти.

Євген Хачеріді, захисник "Динамо":

- Ви самі бачили, за якої погоди довелося грати. Правда, команди були в рівних умовах. Найголовніше, що нам вдалося завоювати три очки.

- Яке враження справила "Олександрія"?
- Хороша молода команда. "Олександрія" сподобалася мені ще з минулого туру, коли виграла на виїзді у "Ворскли". Та й тепер вони дуже добре оборонялися в першому таймі, і нам важко було створювати небезпечні моменти.

- Чому не вийшло відкрити рахунок у першому таймі?
- Моменти створювали, але кульгала реалізація. У другому таймі вдало вийшов на заміну Браун - забив двічі, віддав пас. Дебют вийшов - краще не придумаєш.

- На останніх хвилинах у тебе був хороший момент забити, але м'яч полетів вище воріт...
- (Посміхається) Так, вдало підключився до атаки. М'яч добре лежав на нозі, але, на жаль, точно вдарити не вдалося.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТСН
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:08
Поліція та СБУ впродовж доби затримали підозрюваних у в ...
Вчора 23:07
У Кременчуці поліція затримала 70-річного чоловіка, при ...
Вчора 23:06
СБУ та Нацполіція протягом доби затримали виконавців об ...
Вчора 23:05
У колонії на Буковині засуджених використовували як без ...
Вчора 23:05
Всеукраїнська операція ДБР «Чесний призов»: на Кіровогр ...
Вчора 17:19
Уряд схвалив митний законопроєкт для реформи оподаткува ...
Вчора 17:17
Віктор Ляшко відвідав Сумщину: обговорили підготовку ме ...
Вчора 17:15
Україна та Китай обговорили поглиблення співпраці у сфе ...
Вчора 17:13
Уряд затвердив умови приватизації чотирьох великих підп ...
Вчора 17:11
Рада ЄС схвалила зміни до Плану України, відкривши шлях ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення