Мороз створить нову партію
26.09 08:47
Лідер СПУ Олександр Мороз планує створити лівоцентристську партію.
До неї, окрім, Селянсько-демократичної партії, ВО "Патріотичний союз України", Партії дітей війни, увійдуть ще й політсили "Народна влада" та "Справедливість". Дві останні партії очолюють його колишні соратники, які вийшли з СПУ, Йосип Вінський та Станіслав Ніколаєнко.
За словами Мороза, Вінський і Ніколаєнко виходили з СПУ, а відтак створювали партії, керуючись суб`єктивними інтересами.
"У лівоцентристському спектрі є понад десяток партій. Щоб спростити вибір людей, дати чітку відповідь на їхній запит, потрібно закрити сторінку минулого, не зважаючи на все те, що колишні партнери говорил", - наголосив політик.
Мороз повідомив, що створено координаційну раду з представників шести партій – Селянсько-демократичної партії, ВО "Патріотичний союз України", СПУ, Партії дітей війни, "Народної влади" і "Справедливості", а також налагоджують співпрацю й з іншими силами.
"Тут наші позиції розходяться. Соціалісти вважають, що назву партії змінювати не варто, оскільки вона існує 20 років і викликає певні асоціації, а інша назва буде відривати сприйняття людей від саме нашої політичної сили. Є й інші нюанси, які, гадаю, невдовзі будуть узгоджені", - зазначив Мороз.
Він запевнив, що "у принциповому плані можливість такого об`єднання існує". При цьому Мороз нагадав, що днями відбувся з`їзд Партії дітей війни, на якому прийнято постанову про припинення її діяльності і про об`єднання з СПУ.
Раніше Мороз, який беззмінно керував СПУ протягом 19 років і минулого року поступився посадою Василю Цушку, знову очолив соціалістів.
RuporZT
|