В Україні заборгованість по зарплаті вже перевищила 1,5 млрд. гривень

В Україні заборгованість по зарплаті вже перевищила 1,5 млрд. гривень

07.07 19:33    
Президент просить Прем'єр-міністра вжити негайних заходів щодо погашення заборгованості із зарплати - І.Ванникова


Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, сьогодні Президент України в листі на ім'я Прем'єр-міністра Ю.Тимошенко висловив глибоке занепокоєння ситуацією, що склалася зі зростанням заборгованості із зарплати на підприємствах країни, зокрема на збагачувальній фабриці «Янівська» Луганської області, працівники якої зарплату не одержують півроку.

Про це повідомила під час брифінгу Прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

З початку року заборгованість на підприємствах України зросла на 26,8% і на 1 червня 2009 року перевищила 1,5 млрд. гривень.

«Особливе занепокоєння Глави держави викликає зростання з початку 2009 року в 1,4 разу боргів економічно активних підприємств, а це майже 70% загального боргу», - сказала Прес-секретар.

Погіршується ситуація на державних підприємствах, заборгованість яких зросла на 21% і становить 180 млн. гривень.

За її словами, Президент вважає недостатніми та малоефективними заходи Уряду в цьому напрямі. Несвоєчасна виплата зарплати призводить до соціального напруження у трудових колективах та може мати небезпечні суспільні наслідки.

Ірина Ванникова повідомила, що в листі Президент просить Прем'єр-міністра вжити негайних заходів щодо погашення заборгованості із зарплати як у державі в цілому, так і на фабриці «Янівська» зокрема та інформувати його про результати у триденний термін.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:06
Заволодіння 35 млн грн банку: справу ексглови правління ...
Вчора 17:05
Цифрова платформа для контролю виконання НПЕК — обговор ...
Вчора 17:04
МОН запрошує вчителів долучитися до впровадження оновле ...
Вчора 17:04
Майже 1 млн грн збитків: у Дніпрі нотаріуса підозрюють ...
Вчора 17:04
Заволодіння коштами банку на 35 млн грн: ДБР передало д ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення