У ОАЕ розпочався українсько-еміратський бізнес-форум

26.11 14:58    
У Абу-Дабі розпочав роботу масштабний українсько-еміратський бізнес-форум, участь в якому бере президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах. Напередодні лідер промислово-підприємницької спільноти України прибув до Об’єднаних Арабських Еміратів з потужною делегацією українських бізнесменів, серед яких голова Ради директорів підприємства «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв, керівник компанії «Ukrlandfarming PLC» Олег Бахматюк, почесний президент агрофірми «Новий шлях» Анатолій Криворучко, генеральний директор Харківського державного авіаційно-виробничого підприємства (ХДАВТ) Анатолій М’ялиця та багато інших.

Головне питання порядку денного Форуму – презентація інвестиційних принад України. Розглядатимуться, зокрема, перспективи співпраці в галузі промисловості, сільського господарства, у енергетичній сфері та машинобудуванні. За словами Анатолія Кінаха, пріоритет мають також атомна енергетика й авіабудування, залучення східних інвестицій для втілення спільних проектів у сфері транспорту і продовольства. «У цих напрямках ринки Близького Сходу і Південно-Східної Азії для нас дуже перспективні. Тут є попит на нашу продукцію і велике бажання зміцнювати співпрацю з Україною. Водночас ми готові запропонувати своїх фахівців для зведення стратегічних об'єктів в Еміратах», - каже президент УСПП.

Ввечері українська бізнес-делегація на чолі з президентом УСПП А.Кінахом відвідає Міжнародну виставку продуктів харчування, напоїв, готельного бізнесу та закладів громадського харчування SIAL Middle East 2012, що наразі проходить у Абу-Дабі.

У вівторок, 27 листопада, Анатолій Кінах і представники українських ділових кіл у Дубаї візьмуть участь у відкриття VI Міжнародної виставки морської торгівлі на Близькому Сході та зустрінуться з керівництвом місцевої Торгово-промислової палати.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
31 липня 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
31 липня 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
31 липня 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
31 липня 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
31 липня 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення