Партія "Батьківщина" готова брати участь у новій парламентській коаліції, - Юлія Тимошенко

29.10 18:34    
Партія "Батьківщина" готова брати участь у новій парламентській коаліції. Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на прес-конференції в Києві.

Наводимо повний текст заяви.

Після Революції Гідності наше спільне завдання - побудувати Країну Гідності. Партія "Батьківщина" готова до участі у коаліції демократичних сил у новообраній Верховній Раді. Наша позиція: коаліція потрібна швидко, вона має ґрунтуватися на твердих принципах і вона має об’єднати всі 5 демократичних партій, обраних до парламенту.

Ми переконані, що новий уряд має формуватися на основі професійності, а не партійних квот. Ми не ставимо жодних умов щодо отримання нашою партією міністерських портфелів, але наполягаємо, щоб партнери підтримали наші пріоритети розвитку країни. Їх чотири: мир, Європейський Союз, НАТО, реальні реформи.

У новій Верховній Раді ми пропонуємо першочергово ухвалити невідкладні рішення:

1. Зняти недоторканість з усіх високопосадовців, суддів та народних депутатів у продовження системної люстрації.

2. Скасувати позаблоковий статус України як перший крок для вступу до НАТО.

3. Провести справжню, а не декларативну зачистку корупції з урахуванням розроблених нашою командою законопроектів.

Ми твердо переконані, що крім стратегічних пріоритетів проект коаліційної угоди має також зафіксувати чіткий антикризовий план дій на найближчу зиму, який забезпечить:

- тепло в будинках, школах, дитсадках і лікарнях;

- своєчасну виплату зарплат, пенсій та інших соціальних видатків;

- стабільність гривні.

Ми переконані, що альтернативи створенню Коаліції демократичних сил в новій Раді немає. Партія "Батьківщина" завжди виступала за єдність демократичних сил. Зараз історичний шанс і вирішальний момент. На зміну країні корупції і безправ’я ми маємо збудувати країну гідності, добробуту та справедливості.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Данина за нелегально ввезені iPhone: за матеріалами ДБР ...
Вчора 21:52
Розширено права військових, які за процедурою умовно-до ...
Вчора 21:51
МОЗ: Затверджено критерії госпіталізації, що зміниться ...
Вчора 21:51
Гендерний аудит СКМУ: Робоча група обговорила результат ...
Вчора 21:50
1 мільйон ветеранів отримали електронне посвідчення у з ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення