Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум з НАТО

20.12 23:11    
19 грудня 2014 року Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум про співпрацю з Центром інформації та документації НАТО в Україні. Меморандум підписали Міністр освіти і науки Сергій Квіт та директор Центру Наталі Немелівська у двох примірниках українською, англійською та французькою мовами.

Меморандум передбачає співпрацю в плані реалізації проектів, що мають стосунок до освітньої та наукової сфер, в аспекті інформування української громадськості, зокрема, студентства про євроатлантичний курс України:
«Сторони визнають необхідність вдосконалення та поглиблення співпраці Міністерства освіти і науки України з Центром інформації та документації НАТО в Україні щодо інформування школярів, студентів, науковців та широкого загалу про діяльність Альянсу, співпрацю Україна-НАТО, наукові програми та інші заходи, що проводитимуться під егідою НАТО», - йдеться в Меморандумі.

На думку Міністра освіти і науки Сергія Квіта, курс України до НАТО є життєво важливим і органи державної влади мають максимально сприяти йому:
«Вважаємо підписання цього Меморандуму важливим кроком, що сприятиме євроатлантичній інтеграції України. Міністерство все зробить, аби наміри, задекларовані Меморандумом матеріалізувалися в конкретні дії, а не лишалися лише на папері», - наголосив Міністр.
«Дуже приємно, що українська влада стала демонструвати зацікавленість в курсі до НАТО, вдвічі приємно, що практичні кроки в цьому напрямку зробило саме Міністерство освіти і науки. Сьогоднішня подія – важлива історична віха в налагодженні співпраці між українською владою і Альянсом», - підкреслила директор Центру інформації та документації НАТО Наталія Немелівська.

«Оскільки саме молодь буде брати основну відповідальність за долю України, то ефективна робота з інформування студентства про Альянс стане запорукою того, що Україна в осяжному майбутньому все таки стане членом НАТО. Міністерство вже підтримує і готове долучатися до реалізації нових проектів, спрямованих на інформування українців про Північно-Атлантичний Альянс», - наголосив радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.
«Меморандум з Центром інформації та документації НАТО є свідченням активної і головне - ефективної міжнародної діяльності МОН. Ми послідовно підтримуємо європейський вектор розвитку України і сьогоднішня подія – зайве тому свідчення», - висловила переконання начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Анна Новосад.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Данина за нелегально ввезені iPhone: за матеріалами ДБР ...
Вчора 21:52
Розширено права військових, які за процедурою умовно-до ...
Вчора 21:51
МОЗ: Затверджено критерії госпіталізації, що зміниться ...
Вчора 21:51
Гендерний аудит СКМУ: Робоча група обговорила результат ...
Вчора 21:50
1 мільйон ветеранів отримали електронне посвідчення у з ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення