Генеральний прокурор України Віктор Шокін заслухав звіти прокурорів областей

09.03 18:58    
У п’ятницю, 6 березня, Генеральний прокурор України Віктор Шокін заслухав звіти керівників прокуратур обласного рівня щодо стану розслідування кримінальних проваджень про правопорушення, пов’язані з перешкоджанням волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності, обговорювалися також проблемні питання прокурорсько-слідчої діяльності. Нарада відбулась в режимі відеоконференції і була третьою за 20 днів діяльності нового керівного складу Генпрокуратури.

Заслухавши звіти прокурорів, Віктор Шокін зауважив, що в цілому помітні позитивні зрушення розслідування кримінальних проваджень за пріоритетними напрямками, проте він зазначив, що таких зрушень – не достатньо і вони відбулися не у всіх областях. Генеральний прокурор наголосив, що єдиним прийнятним результатом є вироки суду у кримінальних провадженнях. Очільники обласних прокуратур отримали доручення вжити вичерпних заходів для притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів проти учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності.

Генпрокурор також доручив очільникам обласних прокуратур звернутися через ЗМІ до громадськості з проханням повідомляти відомості про злочини, які були скоєні у ході Революції Гідності.

Віктор Шокін особливо підкреслив, що прокурори областей повинні суворо дотримуватися виконання Закону України «Про очищення влади». Він зауважив, що у прокуратурах Івано-Франківської та Київської областей поставилися до виконання цього закону не достатньо уважно, у зв’язку з цим Головному управлінню кадрового забезпечення було доручено проведення перевірки щодо виконання Закону у зазначених областях.

Наступний звіт прокурорів обласного рівня призначено на 20 березня.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:41
26 тис доларів США за вивезення військовослужбовця із б ...
Сьогодні 15:41
Понад 20 мільйонів осіб перетнули кордон України з поча ...
Сьогодні 15:40
На кордоні виявили старовинні годинники
Сьогодні 15:40
Екскерівника КЕУ та підрядника судитимуть через майже 4 ...
Сьогодні 15:38
Поліцейські Києва повідомили про підозру посадовцю держ ...
Сьогодні 15:36
Україна ділиться досвідом побудови стійкої системи соці ...
Сьогодні 15:34
Держприкордонслужба: Понад 20 мільйонів осіб перетнули ...
Сьогодні 15:32
Україна та Молдова координують спільні дії для подоланн ...
Сьогодні 15:30
Україна та Японія поглиблюють співпрацю у модернізації ...
Сьогодні 15:28
Держспецзв’язку затвердила Порядок приєднання до платфо ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення