Розенко закликає звертатися за субсидіями вже в травні

11.03 13:25    
Міністр соціальної політики Павло Розенко закликає оформляти субсидії на сплату за житлово-комунальні послуги вже в травні, не чекаючи початку нового опалювального сезону.

«Підвищення цін на житлово-комунальні послуги відбудеться в квітні, однак основне навантаження буде у жовтні, коли почнеться новий опалювальний сезон. Незважаючи на це, я закликаю всіх звертатися за субсидіями якомога швидше – одразу після отримання нових документів», - сказав Павло Розенко в ефірі радіо «Вести».

За його словами, у квітні кожне домогосподарство, разом з рахунками на житлово-комунальні послуги, отримає бланк декларації і бланк заяви на субсидію, а нова система запрацює вже з травня. «Згідно з розрахунками, виділених Урядом коштів вистачить на 4 млн. родин», - зазначив він.
Павло Розенко також наголосив, що реформа системи субсидій – одна із ключових соціальних реформ. «Ця реформа відкриє систему субсидій для людей. Ми знімаємо будь-які несправедливі обмеження, які існували до цього часу, такі як, наприклад, наявність земельного паю, автомобіля, другої квартири тощо», - нагадав Міністр.

«Єдиний критерій – це доходи родини. Кожному, хто звернеться за субсидією, буде розрахована обов’язкова сума платежу, яку родина має сплатити за житлово-комунальні послуги, все інше – компенсує держава», - підкреслив Розенко.
Він також зауважив, що потрібно чітко зрозуміти, що запроваджена урядом система субсидій абсолютно нова для України. «Раніше перед місцевими органами влади стояло завдання зекономити гроші і не дати людині субсидію. Зараз, буквально за 2 місяці, нам треба всім перевернути мозок. Сьогодні місцева влада має зробити все, щоб людина субсидію отримала», - наголосив Павло Розенко.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:41
26 тис доларів США за вивезення військовослужбовця із б ...
Сьогодні 15:41
Понад 20 мільйонів осіб перетнули кордон України з поча ...
Сьогодні 15:40
На кордоні виявили старовинні годинники
Сьогодні 15:40
Екскерівника КЕУ та підрядника судитимуть через майже 4 ...
Сьогодні 15:38
Поліцейські Києва повідомили про підозру посадовцю держ ...
Сьогодні 15:36
Україна ділиться досвідом побудови стійкої системи соці ...
Сьогодні 15:34
Держприкордонслужба: Понад 20 мільйонів осіб перетнули ...
Сьогодні 15:32
Україна та Молдова координують спільні дії для подоланн ...
Сьогодні 15:30
Україна та Японія поглиблюють співпрацю у модернізації ...
Сьогодні 15:28
Держспецзв’язку затвердила Порядок приєднання до платфо ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення