На Запоріжжі чоловік зв'язав та насильно утримував 6-річну дитину сусідів

17.09 07:48    
За інформацією ВЗГ ГУ МВС України в Запорізькій області, нещодавно майже о 15 годині до Мелітопольського міськвідділу міліції за допомогою звернулася схвильована мати 6-річного хлопчика. Жінка розповіла, що 25-річний сусід утримує силою в своєму будинку її сина. На місце пригоди негайно виїхала слідчо-оперативна група в повному складі. Всередині приватного будинку міліціонери побачили жахливу картину – маленького хлопчика із зв’язаними скотчем руками та ногами. Злякану дитину оперативники негайно звільнили від справжнього полону, а господаря доставили до Мелітопольського міськвідділу.

Втім, підозрюваний спокійно пояснив, що хотів лише провчити малюків. Ввечері, коли він дивився вдома телевізор, йому здалося, що хтось стукає у вікна. На вулиці він побачив двох сусідських хлоп’ят 5-ти та 6-ти років, яких і затягнув у свій будинок. Одного з них він зв’язав, а іншого відвів до батьків, аби розповісти про його хуліганський вчинок. Доки „вихователь” скаржився рідним на поведінку хлопчика, батьки іншого одразу ж зателефонували до міліцію.

Наразі стосовно підозрюваного порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років. Слідство триває.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:49
Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки ...
Вчора 17:09
На Тячівщині прикордонники затримали місцевого переправ ...
Вчора 17:08
Маршрут за десятки тисяч доларів: на Закарпатті викрили ...
Вчора 17:08
За матеріалами СБУ та прокуратури 15 років за гратами о ...
Вчора 17:07
За 7 місяців Державна служба зайнятості працевлаштувала ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення