На Запоріжжі викрито підпільне виробництво фальсифікованих пестицидів

14.10 12:19    
За інформацією ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області, нещодавно співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області виявили та припинили діяльність підпільного цеху, в якому було поставлене на потік виготовлення фальсифікованих пестицидів. Як встановили міліціонери, в подальшому підробки фасували у відповідну тару, оснащували етикетками всесвітньо відомих фірм-виробників хімікалій та реалізовували у сільськогосподарські підприємства.

Потрібно зазначити, що діяли фальсифікатори з розмахом: у ході перевірки оперативники вилучили понад 4,5 тони пестицидів з ознаками контрафактності, близько одинадцяти тисяч пластикових каністр, призначених для розливу засобів захисту рослин, а також 28 тисяч етикеток з товарними знаками всесвітньо відомих фірм. Враховуючи, що продукція з світовим брендом коштує значних грошей, зловмисники мали з свого незаконного бізнесу непоганий зиск.

Сума збитків, нанесених фальсифікаторами, ще встановлюється. Але вже достеменно відомо, що лише одній із згаданих фірм-виробників ця діяльність стала у суму понад 100 000 гривень. Тому є всі підстави вважати, що остаточна сума виросте у кілька разів.

Наразі за фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 229 Кримінального Кодексу України (Незаконне використання товарного знака). Продовжується досудове слідство.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:48
На Одещині прикордонники затримали кортеж порушників ко ...
Сьогодні 16:47
На Буковині затримали організаторів переправлення осіб ...
Сьогодні 16:47
Ряса замість військової форми: у столиці Нацполіція зат ...
Сьогодні 16:46
Гуманітарна допомога на прилавках ринку: Нацполіція вик ...
Сьогодні 16:46
Нацполіція: затримано групу осіб, яка привласнила понад ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення