У Чернігові КРУ виявило... «нічийних» 416 вулиць

28.10 08:31    
КРУ в Чернігівській області завершило державні фінансові аудити КП «Чернігівське міське шляхове управління» та Комунального шляхо-будівельного підприємства Чернігівської міської ради.

За інформацією Прес-служби КРУ в Чернігівській області, результати досліджень вражають і примушують замислитися, чому ж і де втрачає бюджет міста.

Зокрема, державні аудитори встановили, що через неефективні управлінські дії згадані комунальні підприємства за 2007— 2009 рр. втратили понад 30 мільйонів гривень!

Приміром, КП «Чернігівське міське шляхове управління» розрахунково втратило доходів на суму 4,8 млн грн. через те, що не проводило ремонтних робіт 416 вулиць міста. І зовсім не через брак грошей, а тому, що ці вулиці на його балансі… не перебували. З 9 мостів, що рахувалися на балансі, підприємство провело ремонт тільки трьох, недоотримавши, таким чином, доходу на 1,4 млн. грн. А, ставши переможцем тендерів, що проводило Управління ЖКГ Чернігівської міськради на виконання робіт з поточного ремонту доріг на 10 млн грн., 50% цих робіт КП передало субпідрядним організація. Тож, 4,7 млн грн. замість нього заробили «інші дяді».

Управлінські рішення, що приймалися керівництвом Комунального шляхо-будівельного підприємства, також, за висновком державних аудиторів, у багатьох випадках не можна назвати ефективними. Так, 3,6 млн грн. підприємство витратило на поточні ремонти асфальтових доріг і тротуарів. Інакше кажучи, перевело на латання вибоїн. Між тим, спрямувавши ці кошти на капітальний ремонт, шляховики могли б улаштувати 42 тис. кв.м асфальтового покриття вулиць, а міжремонтні терміни в такому разі були б у 3 — 10 разів довшими.

А ще державні аудитори дослідили, що згадані комунальні підприємства без проведення тендерів придбали асфальтобену, бітуму, щебеню та паливно-мастильних матеріалів на 8 мільйонів гривень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:58
З початку року на Миколаївщині видано 995 витягів з тех ...
Вчора 23:57
Україна офіційно прийняла головування в Міжнародній ком ...
Вчора 23:56
Мінфін: Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ...
Вчора 23:54
Податкові відомства України та Польщі підписали Меморан ...
Вчора 23:53
Три роки єЧерги: ключові результати роботи цифрової Сис ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення