На Дніпропетровщині колишній боксер організував конвертаційний центр у 100 млн грн

28.10 11:35    
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, податкова міліція припинила діяльність конвертаційного центру на Дніпропетровщині (м. Павлоград), організованого колишнім боксером. Про це інформує прес-служба ДПА України.

Протягом двох останніх років через фірми центру було проконвертовано близько 100 мільйонів гривень.

Співпрацювали з екс-боксером ще двоє чоловіків та двоє жінок віком до 30 років. Центр об”єднав близько десяти фірм, які здійснювали фіктивні угоди і були зареєстровані на підставних осіб. При цьому шахраї періодично змінювали одні тіньові фірми на інші. Змінювали і сфери надання послуг: від аграрного сектору до будівництва. До того ж головний офіс центру було обладнано камерами відеоспостереження, і будівля, окрім центрального, мала ще й так званий „чорний” вихід.

Проте це не завадило податківцям викрити конвертаторів. Операція здійснювалась кількома оперативно-слідчими групами, внаслідок чого було проведено обшуки за адресами розташування „тіньових” офісів та накладено арешти на грошові кошти на розрахункових рахунках підконтрольних підприємств.

Завдяки оперативним та професійним діям податкової міліції з незаконного обігу було вилучено майже 1 мільйон гривень готівкових та безготівкових грошових коштів, 7 печаток «фіктивних» підприємств, 3 комплекти комп’ютерної техніки з системою «Клієнт-банк», 7 чекових книжок, понад 300 незаповнених бланків.

Організатора центру - громадянина С. - затримано в порядку ст. 115 КПК України. Слідчим відділом податкової міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 212 Кримінального Кодексу України за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Санкція цієї статті - позбавлення волі на термін від п'яти до десяти років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:55
Двоє братів стали спільниками одесита в організації пла ...
Сьогодні 17:52
На Волині затримали директора фірми, який за гроші пере ...
Сьогодні 17:51
Правоохоронці ліквідували два канали незаконного перепр ...
Сьогодні 17:50
«Квиток за кордон» вартістю 23 тисячі доларів - у Києві ...
Сьогодні 17:49
30 тисяч доларів за археологічну довідку: у Луцьку затр ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення