У Криму суд примусово розпустив радикальну громадську організацію

13.12 09:57    
10 грудня ц.р. за матеріалами СБУ, наданими органам юстиції, рішенням Окружного адміністративного суду м. Севастополя шляхом примусового розпуску припинено протиправну діяльність радикальної організації «Слов’яни».

Члени вказаної організації розповсюджували агітаційні матеріали, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Здійснена за поданням СБУ фахівцями Державного комітету України у справах національностей та релігії і Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі експертиза цієї друкованої продукції встановила, що її зміст має «радикально-провокаційний характер і формує ксенофобські настрої в суспільстві» та може «спонукати до приниження національної гідності громадян».

З метою недопущення з боку членів цього угруповання розпалювання національної та релігійної ворожнечі, скоєння інших протиправних дій, за ініціативою СБУ Головним управлінням юстиції м. Севастополь була проведена перевірка, за результатами якої у жовтні ц.р. керівнику радикальної структури було винесено офіційне письмове попередження.

Тоді ж на підставі положень Закону України «Про об’єднання громадян» органами юстиції був направлений позов до суду з вимогою про примусовий розпуск (ліквідацію) цієї організації.
Прес-центр СБ України

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:12
Загинули водій та пасажирка: поліцейські Київщини розсл ...
Сьогодні 21:10
СБУ та ОГП затримали у Миколаєві очільника обласного ТЦ ...
Сьогодні 21:09
Уряд ухвалив рішення про надання державних гарантій на ...
Сьогодні 17:44
На Дніпропетровщині поліцейські повідомили про підозру ...
Сьогодні 17:43
Держаудитслужба розпочне масштабну перевірку дорожнього ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення