Фахівці Держгеокадастру Житомирщини за місяць надали майже 27 тисяч адміністративних послуг

08.02 12:09    
У січні 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 26,6 тис. адміністративних послуг, що на 14,2 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Переважна більшість адміністративних послуг (23,9 тис., або 90%) надані на безоплатній основі. Серед них найбільш запитуваними стали послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – (11 534) та державної реєстрації земельної ділянки (4 256).

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники спрямували до місцевих бюджетів регіону 279,9 тис. гривень. Найбільші надходження – 233,8 тис. грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 29,5 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Вчора 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Вчора 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Вчора 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Вчора 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Вчора 16:28
Відбулося перше відрядження Міністра внутрішніх справ І ...
Вчора 16:26
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив 20 молодих україн ...
Вчора 16:24
Уряд оптимізував умови програми «Доступні кредити 5-7-9 ...
Вчора 16:22
МОН оновило державні стандарти загальної середньої осві ...
Вчора 16:20
У Держрибагентстві розглянули проєкти лімітів вилучення ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення