Понад 110 великих роботодавців Житомира поінформували про новації в службі зайнятості

03.02 12:26    
Понад 110 великих роботодавців Житомира поінформували про новації в службі зайнятості

Упродовж січня 2020 року у Житомирський міський центр зайнятості відбувся цикл інформаційних семінарів для роботодавців, у яких взяли участь представники понад 110 крупних підприємств, установ та організацій міста Житомир та Житомирського району. Під час заходів фахівці служби зайнятості розповідали про новації в діяльності та нові сервіси, а представники Фонду соціального захисту інвалідів роз’яснювали Порядок подання роботодавцями річної звітності про зайнятість і працевлаштування інвалідів.

Заступниця директора - начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Людмила Шевчук розповідала про новації в роботі центру зайнятості: запровадження інституту консультанта роботодавця, запуск сучасного освітнього порталу державної служби зайнятості та створення інтерактивної карти вакансій (з використанням сервісу «Google maps»), які заявлені до Житомирський міський центр зайнятості. Увагу представників роботодавців звертали на вагомі переваги у співпраці, адже служба зайнятості володіє найбільшою базою можливостей як для роботодавців, так і для пошукачів роботи.

Заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Людмила Баранюк демонструвала широкі можливості електронного кабінету роботодавця для зареєстрованих користувачів та висвітлювала питання подання інформації про зайнятість та працевлаштування громадян , що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Заступник директора Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Тетяна Денисенко та завідувач сектору забезпечення зайнятості та соціального захисту осіб з інвалідністю Світлана Покраса інформували учасників семінарів про Порядок подання роботодавцями форми звітності №10-ПІ (річна) "Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів" та про особливості працевлаштування та застосування праці осіб з інвалідністю.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:40
Розпочала роботу новостворена Палата регіональних молод ...
Вчора 15:41
26 тис доларів США за вивезення військовослужбовця із б ...
Вчора 15:41
Понад 20 мільйонів осіб перетнули кордон України з поча ...
Вчора 15:40
На кордоні виявили старовинні годинники
Вчора 15:40
Екскерівника КЕУ та підрядника судитимуть через майже 4 ...
Вчора 15:36
Україна ділиться досвідом побудови стійкої системи соці ...
Вчора 15:34
Держприкордонслужба: Понад 20 мільйонів осіб перетнули ...
Вчора 15:32
Україна та Молдова координують спільні дії для подоланн ...
Вчора 15:30
Україна та Японія поглиблюють співпрацю у модернізації ...
Вчора 15:28
Держспецзв’язку затвердила Порядок приєднання до платфо ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення