У Житомирі дозволили сезонну торгівлю та встановлення літніх майданчиків

08.05 16:32    
У Житомирі дозволили сезонну торгівлю та встановлення літніх майданчиків

На позачерговому засіданні виконавчого комітету було внесено зміни до рішення від 15.04.2020 № 430 «Про організацію сезонної торгівлі на території м.Житомира», а саме «…погодити розміщення облаштованих відкритих майданчиків та об᾽єктів сезонної торгівлі (одного низькотемпературного прилавка та одного холодильника / двох низькотемпературних прилавків) для торгівлі продовольчими товарами на території, прилеглій до підприємств роздрібної торгівлі продовольчими товарами та ресторанного господарства, без урахування вимог Положення».

Торгівля на території міста Житомира у весняно – осінній період 2020 року розпочнеться з 11 травня. Об᾽єкти сезонної торгівлі мають бути погодженої департаментом містобудування та земельних відносин міської ради та не мати права будь-якої капітальної забудови. Згідно рішення, має бути забезпечено безумовне дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів згідно із вимогами чинного законодавства України.

Дозволено розміщувати майданчики виключно у межах фасаду стаціонарного закладу ресторанного господарства із збереженням вільних проходів, проїздів у вхідні (в’їзні) брами будинків. Збільшення лінійних розмірів майданчика поза межі фасаду закладу можливе лише за умови письмової згоди власника (користувача) сусіднього приміщення. Також, дозволенов становлювати у межах облаштованих відкритих майданчиків таке обладнання та конструкції: столики, крісла, лавки, світильники, декоративні елементи, парасолі, урни для сміття, квіткові та ландшафтні композиції, з урахуванням протиепідемічних та санітарних норм, визначених чинним законодавством України.

Розміщення сонцезахисних елементів у вигляді окремих парасоль має бути висотою не більше 3 метрів та діаметром не більше 4 метрів (у випадку розміщення квадратних парасоль – не більше 5 метрів по діагоналі) виключно у межах майданчика. Парасолі повинні бути максимально нейтральних кольорів (природних пастельних тонів) та не містити рекламних написів, крім розміщених на звисах тканин назв закладу або логотипів товаровиробників.

Розміщення сонцезахисних елементів має бути у вигляді навісних маркіз, що кріпляться до фасаду або на опорах біля фасаду, таким чином, щоб вони не перекривали декоративні елементи фасадів, не перетинали площини віконних отворів та їх несучі конструкції не кріпились до площини пішохідно-дорожного покриття. Навісні маркізи не повинні містити рекламних написів, крім розміщених на звисах тканини назв закладу або логотипів товаровиробників.

Встановлені конструкції мають бути легкими збірно-розбірними висотою до 0,8 метрів, у які може бути скомпоновано квіткові композиції, світильники, назву закладу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:56
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали нелегала-рецид ...
Сьогодні 15:22
У Маріуполі вихованці Міського Центру позашкільної робо ...
Сьогодні 14:57
Іспити складено успішно! Кінологи та їх напарники вируш ...
Сьогодні 11:05
Спасатели Кировоградщины потушили 2 пожара в частном се ...
Сьогодні 11:05
Харьковские спасатели помогли медикам освободить челове ...
Вчора 12:57
Дмитро Кулеба зустрівся із главою МЗС Мальти Еварістом ...
Вчора 12:54
В Україні зробили понад 2 млн щеплень проти COVID-19
Вчора 12:51
Заволодіння понад 400 тис грн жертви рейдерського захоп ...
Вчора 12:48
Прем’єр-міністр України й Міністр торгівлі та інтеграці ...
Вчора 12:45
З нового навчального року офіцерів оперативного та стра ...
18 червня 19:33
Як на Житомирщині з державного банку викрали 14 млн грн
17 червня 09:10
У Житомирі банківський працівник викрав понад 14 млн гр ...
15 червня 10:24
У Житомирі зникла 15-річна дівчинка - оголошено розшук
15 червня 09:46
У Житомирі дебошир, який бив матір, кинув ножа у поліце ...
15 червня 09:42
У Житомирі вночі молодики пограбували одесита
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення