На Житомирщині прокуратура спільно з правоохоронцями викрили групу осіб, яка займалася підробкою документів

25.09 18:55    
У п’ятницю, 25 вересня, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури у межах кримінального провадження, за матеріалами УСБУ в області, проведено низку санкціонованих обшуків у помешканнях фігурантів справи та облаштованих підвальних приміщеннях житлових будинків на території Житомирської і Київської областей.

На Житомирщині прокуратура спільно з правоохоронцями викрили групу осіб, яка займалася підробкою документів


Під час обшуків виявлено та вилучено понад пів тисячі бланків для виготовлення підроблених документів, значну кількість виготовлених на замовлення підроблених документів державного зразка, заготовки кліше, штампів та печаток різних підприємств, установ, організацій, у тому числі державних, голографічні захисні елементи, комп’ютерну техніку, спеціальне обладнання для виготовлення підроблених документів.

Незаконну діяльність «ділків» викрито завдяки злагодженим діям прокуратури, УСБУ в області та Головного управління Нацполіції в області.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин скоєння кримінальних правопорушень та осіб, причетних до організації протиправної діяльності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 199, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України проводить Головне управління Нацполіції в області.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.

На Житомирщині прокуратура спільно з правоохоронцями викрили групу осіб, яка займалася підробкою документів

На Житомирщині прокуратура спільно з правоохоронцями викрили групу осіб, яка займалася підробкою документів


Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Данина за нелегально ввезені iPhone: за матеріалами ДБР ...
Вчора 21:52
Розширено права військових, які за процедурою умовно-до ...
Вчора 21:51
МОЗ: Затверджено критерії госпіталізації, що зміниться ...
Вчора 21:51
Гендерний аудит СКМУ: Робоча група обговорила результат ...
Вчора 21:50
1 мільйон ветеранів отримали електронне посвідчення у з ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення