Янукович звернувся до українського народу

Янукович звернувся до українського народу

29.04 20:40    
Звернення Глави держави до українського народу щодо підписання Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України"

Шановні співвітчизники!



Я звертаюся до вас в особливий момент – у час, коли для початку глибинних реформ ми як народ повинні відчувати особливу відповідальність за долю держави.

Я знаю, що мої виборці підтримують кроки, зроблені мною протягом перших 50 днів перебування на посаді Президента. Виконуючи свої обіцянки, я зробив усе, щоб влада стала монолітною.

Вперше за багато років припинилося протистояння між Главою держави і Прем’єр-міністром.

В парламенті сформовано міцну коаліцію. Прийнято бюджет. Завершився хаос, країна отримала довгоочікувану стабільність.

У зовнішній політиці мною підтверджено курс на європейську інтеграцію.

Переговори, проведені у Брюсселі, засвідчили, що Європейський Союз позитивно сприйняв нашу рішучість створити з ним зону вільної торгівлі і забезпечити громадянам України безвізовий режим.

Об’єднана Європа сприймає нашу внутрішню політику як курс на боротьбу з бідністю, корупцією, за високі стандарти в усіх сферах життя українського суспільства.

Після Брюсселя я вирушив у Москву, щоб вирішити головну проблему, залишену нам попередниками, – нормалізувати відносини з Російською Федерацією і змінити кабальні газові контракти, які привели державу на межу соціально-економічного колапсу.

Після п’яти років творення з Росії образу ворога відновити довіру російського керівництва до України було непросто.

Але мені вдалося зробити це, і сьогодні я готовий доповісти своїм виборцям – віднині діалог з нашим великим сусідом будуватиметься на засадах рівності, добросусідства і здорового прагматизму, а не конфронтації і антиросійської риторики.

Чи здобуто це надто високою ціною? Ні, тому що домовленості, досягнуті з Москвою, є взаємовигідними.

Документи, підписані у Харкові, забезпечать нам суттєве зниження ціни на газ.

Це означає підвищення соціальної захищеності кожного українця, початок виведення нашої економіки з глибокої кризи.

Це означає також гарантії посилення енергетичної безпеки всього європейського континенту.

Весь цивілізований світ схвально сприйняв результати моїх переговорів з президентом Медведєвим.

У Вашингтоні, Брюсселі, усіх європейських столицях їх вважають безумовним успіхом України.

Незадоволеною залишилася лише наша опозиція.

Чому ж вона кличе вас на нові барикади, чому розхитує стабільність, досягнуту вперше за довгі роки нескінченних війн між керівниками держави?

Тому що прагне знову розпустити парламент в ім’я так званої політичної доцільності, тому що розуміє: стабільність, міцна вертикаль влади, порядок і нормалізація відносин з Росією – це її політичний кінець. Вона знову за будь-яку ціну рветься до влади.

Їм потрібна війна. Останні події у стінах Верховної Ради показали, що авантюристи від політики готові закидати димовими шашками не лише зал парламенту, а всю Україну.

Нам потрібні стабільність і розвиток, можливість нормально працювати, проводити реформи, дружити з сусідами. І ми досягнемо цього, так само як змогли дати належний опір противникам змін на краще.

Невдовзі ви переконаєтесь, що ми ідемо в правильному напрямку. Я несу за це особисту відповідальність.

Обіцяю вам - Україна буде сильною і процвітаючою.

Рух до цієї мети розпочато.

RuporZT


Коментарів: 1 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Коментар
Got - 30 квітня 2010 07:23   
бандити у влади =ГЕТЬ ПРЕ-ЗЕКА !!
кино онлайн
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення