Малинське УЕГГ ВАТ «Житомиргаз" працює з порушенням безпеки систем газопостачання безпеки систем газопостачання
08.05 09:51
Посадовими особами управління Держгірпромнагляду проведено перевірку стану охорони праці та промислової безпеки, дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці під час виконання робіт та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки працівниками Малинського УЕГГ ВАТ «Житомиргаз».
В ході перевірки виявлено 79 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, в тому числі і таких, які створюють загрозу здоров’ю та життю працівників, основні з яких: - служби не укомплектовані необхідною кількістю працівників згідно штатного розпису; - в головному ГРП не задіяні регулятори тиску, газ подається на м. Малин неконтрольовано; - не виконується планова перевірка герметичності внутрішньобудинкового обладнання; - не захищено від електрохімічної корозії 4,5 км. підземних сталевих газопроводів по м. Малину, 5,5 км. – по с. Воробіївка, 2,0 км. – по с. Ксаверів.
За результатами проведеної перевірки заборонено експлуатацію 4-х катодних станцій та 2-х газорегуляторних пунктів. До адміністративної відповідальності з накладенням штрафу притягнуто 10 посадових осіб. Від роботи відсторонено 8 працівників.
Прес-служба управління Держгірпромнагляду по Житомирській області
RuporZT
|