Губернатор Житомирщини дав доручення ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища на територіях лісового фонду

Губернатор Житомирщини дав доручення ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища на територіях лісового фонду

11.05 13:47    
За інформацією прес-служби ОДА, з метою забезпечення утримання територій лісового фонду, що прилягають до населених пунктів у належному санітарному стані, утримання рекреаційних пунктів, місць відпочинку в умовах, сприятливих для відвідування населенням голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук підписав відповідне розпорядження.

Райдержадміністраціям, міськвиконкомам та лісогосподарським підприємствам, зокрема, доручено:

здійснити заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів на територіях лісового фонду, що прилягають до населених пунктів, автомобільних та залізничних шляхів;

впродовж травня-червня забезпечити належний санітарний стан та здійснити упорядкування територій лісового фонду, берегів водойм, річок, лісопаркової частини зелених зон, рекреаційних пунктів, місць відпочинку, лісових доріг, екологічних стежок, природо-заповідних об’єктів, пам’ятників природи та місць масового відвідування населення.

до 15 червня забезпечити обладнання місць та встановлення спеціальних ємкостей для збору сміття в населених пунктах;

посилити відповідальність за засмічення прилеглих територій лісового фонду до населених пунктів.

Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області, Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, державній екологічній інспекції в Житомирській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам рекомендовано постійно проводити рейди та перевірки з метою виявлення порушників санітарного стану в населених пунктах та лісових масивах, притягувати їх до відповідальності, згідно з діючим законодавством.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення