Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Житомирській області провела засідання

Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Житомирській області провела засідання

21.12 09:56    
18 грудня відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Житомирській області за участі начальника Костянтина Гавриша. Захід відбувся за участі телеканалу СК-1.

Спілкуючись із ЗМІ, Костянтин Гавриш зазначив: «У досягненні намічених результатів ми будемо керуватися пріоритетами служби, серед яких важливе місце займає робота із платниками – їх якісне обслуговування й партнерські відносини. У цій роботі ми маємо покладатися на громадськість. Від того, наскільки буде врахована думка громадськості, почута пропозиція платників податків, залежатиме подальша співпраця з бізнесом та ефективність роботи щодо наповнення бюджетів».

На порядок денний засідання були винесені останні законодавчі зміни щодо лібералізації застосування РРО, обговорення новацій, пропозицій із удосконалення законодавства, основні напрямки діяльності Громадської ради на 2021 рік та пропозиції щодо участі членів у спільних заходах.

Відкрила засідання Голова ради - Тетяна Годовська. Вона доповіла про активні дискусії та обговорення питань серед членів Громадської ради, які на сьогодні є актуальними у бізнес-середивищі, зокрема, про необхідність реформування податкового законодавства в частині оподаткування мікро середовища, фізичних осіб-підприємців.

Окремо було розглянуто та винесено на голосування питання доцільності пролонгації діяльності Громадської ради до закінчення каденції, у зв’язку з реорганізацією податкової служби. Рішення було прийнято одноголосно. Також було вирішено направити відповідне звернення на ім’я голови Громадської ради при ДПС України.

Керівник відомства прокоментував особливості надання одноразової компенсації бізнесу, який призупиняв свою діяльність через карантин. Зокрема відмітив: «Компенсацію можуть отримати суб’єкти господарювання – юридичні особи, до основних видів економічної діяльності яких, здійснювались обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані із поширенням COVID-19. Для отримання компенсації суб’єкт господарювання до 21 грудня 2020 року подає до територіального органу ДПС за місцем обліку як платника єдиного соціального внеску заяву на отримання одноразової компенсації згідно із затвердженою формою».

Членами Громадської ради підтримана пропозиція щодо проведення зустрічей у форматі круглого столу з роз’яснень застосування норм законодавства із платниками податків Бердичева, Коростеня, Новоград-Волинського, Овруча.

Учасники засідання підкреслили важливість співпраці, проведення спільних заходів допомагає встановити дієвий діалог та напрацювати рішення, що сприяють розвитку підприємництва та детінізації економіки.

Тетяна Годовська, підводячи підсумки, подякувала за конструктивний діалог учасникам засідання Громадської ради. Висловила бачення, що всі проведені або започатковані нововведення для суб’єктів господарювання повинні створити комфортне середовище у їх діяльності, формуючи високу добровільну свідомість щодо нарахувань та сплати податків до бюджету країни.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:56
Майже 1,7 млн грн надійшло до місцевих бюджетів Кіровог ...
Вчора 23:54
Міфи та реальність: що змінить нова модель оподаткуванн ...
Вчора 23:52
Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
Вчора 23:50
Мінрозвитку: Три роки програми єВідновлення – ключові р ...
Вчора 23:48
1678 – номер гарячої лінії Уповноваженого Верховної Рад ...
Вчора 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення