Губернатор Житомирщини представив нових членів своєї команди

Губернатор Житомирщини представив нових членів своєї команди

26.01 23:02    
Сьогодні, 26 січня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко офіційно представив свого нового заступника та представника Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 20.01.2021 № 4-к заступником голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами став Олександр Федько.

Крім того, з 26 січня представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Житомирській обласній державній адміністрації стала Неля Ковалюк.

На урочистому представленні також були присутні заступник голови ОДА Юрій Оханський, керівник апарату ОДА Олег Шарварко, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Віталій Бунечко привітав Нелю Ковалюк із призначенням на нову посаду та побажав плідної співпраці у напрямку розвитку інклюзії у Житомирській області.

“Дякую за підтримку та довіру. Ми разом продовжимо ті починання, які були вже напрацьовані. Вірю, що зможемо створити справжнє інклюзивне товариство у Житомирській області та Україні”, — сказала Неля Ковалюк.

Заступнику з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександру Федьку голова ОДА побажав плідної та скоординованої співпраці у правовому полі.

“Дякую за можливість працювати й надалі у команді, але вже на іншій посаді. Я впевнений, що ми зможемо налагодити механізми плідної взаємодії та розвиватимемо Житомирщину разом”, — сказав Олександр Федько.

Довідково. Федько Олександр Олександрович народився 21 червня 1986 року у м. Києві. У 2008 році закінчив Національну академію Служби безпеки України, у 2011 р. – Національну академію внутрішніх справ. Спеціальність: «Правознавство». Кваліфікація: юрист. Трудова діяльність: 07.2003-07.2008 – курсант Національної академії Служби безпеки України, м. Київ; 07.2008-12.2019 – військова служба в органах Служби безпеки України на посадах осіб офіцерського складу; 12.2019-01.2021 – радник голови патронатної служби апарату Житомирської обласної державної адміністрації; з 01.2021 – заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Данина за нелегально ввезені iPhone: за матеріалами ДБР ...
Вчора 21:52
Розширено права військових, які за процедурою умовно-до ...
Вчора 21:51
МОЗ: Затверджено критерії госпіталізації, що зміниться ...
Вчора 21:51
Гендерний аудит СКМУ: Робоча група обговорила результат ...
Вчора 21:50
1 мільйон ветеранів отримали електронне посвідчення у з ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення