На Житомирщині у військоматах триває мобілізаційний тиждень

На Житомирщині у військоматах триває мобілізаційний тиждень

21.05 20:02    
За інформацією прес-служби Мінооборони, у Житомирському обласному військовому комісаріаті Територіального управління “Північ” Сухопутних військ ЗС України та підпорядкованих районних військкоматах триває мобілізаційний тиждень.

Основною метою заходу, який проходить під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки обласного військового комісара підполковника Ігоря Скородинського, є вивчення реального стану справ з питань всебічного забезпечення військових частин та комісаріатів на період виконання ними завдань в особливий період, а також надання допомоги керівному складу підпорядкованих військових комісаріатів з організації виконання заходів відмобілізування у встановлені строки.

За словами офіцера, на початку мобілізаційного тижня з адміністраціями пунктів прийому мобілізаційних ресурсів були проведені заняття з вивчення функціональних обов’язків. На даний час тривають практичні тренування з керівниками груп контролю, що у свою чергу сприятиме підвищенню злагодженості дій посадових осіб під час виконання ними практичних завдань за призначенням.

– Заходи мобілізаційного тижня спрямовані на якісне вивчення приписного особового складу та техніки національної економіки, тренування адміністрацій пунктів прийому мобілізаційних ресурсів у військових комісаріатах області, а також удосконалення їх матеріальної бази, – зазначив підполковник Ігор Скородинський.

Також офіцер висловив впевненість, що проведення мобілізаційного тижня дозволить особовому складу військових комісаріатів уточнити документи бойової і мобілізаційної готовності, більш детально вивчити мобілізаційні ресурси.

– Особовий склад військових комісаріатів Житомирської області отримує певний досвід у здійсненні управління заходами мобілізації людських і транспортних ресурсів відповідно до діючої системи бойової і мобілізаційної готовності, – підкреслив підполковник Ігор Скородинський.

Заходи мобілізаційного тижня у військових комісаріатах Житомирської області триватимуть до 21 травня.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:49
Денис Шмигаль на Сумщині провів нараду щодо підготовки ...
Вчора 17:09
На Тячівщині прикордонники затримали місцевого переправ ...
Вчора 17:08
Маршрут за десятки тисяч доларів: на Закарпатті викрили ...
Вчора 17:08
За матеріалами СБУ та прокуратури 15 років за гратами о ...
Вчора 17:07
За 7 місяців Державна служба зайнятості працевлаштувала ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення