Збірна команда ДШВ стала переможцем у чемпіонаті Збройних Сил України на Кубок Героя України Тараса Сенюка

19.05 12:03    
Збірна команда ДШВ стала переможцем у чемпіонаті Збройних Сил України на Кубок Героя України Тараса Сенюка

У Житомирі на базі 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України відбулося змагання з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка, який загинув в боях під Слов’янськом у 2014 році.



Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України



У турнірі за кубок імені командира батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України змагалася майже сотня найкращих спортсменів-військовослужбовців із різних видів і родів військ, а також курсанти вищих військових навчальних закладів країни.



Під час змагань на татамі виходили найкращі армійські спортсмени, призери чемпіонатів Європи та Світу, майстри спорту міжнародного класу, які не одноразово представляли Україну на міжнародній арені.



У нелегкій та безкомпромісній боротьбі перемогу здобула збірна команда Десантно-штурмових військ ЗС України. Друга сходинка п’єдесталу – за збірною командою Сухопутних військ ЗС України. Почесне третє – за командою Сил спеціальних операцій ЗС України.



Серед вищих військових навчальних закладів перше місце виборола команда військового інституту телекомунікацій, друге місце за спортсменами з Харківського національного університету Повітряних Сил, почесне третє за військовослужбовцями з Національної академії Сухопутних військ Збройних сил України.



Завершився Всеармійський чемпіонат урочистим нагородженням переможців, яким вручили перехідний Кубок, грамоти та медалі. Кожен спортсмен, який зайняв призове місце у своїй ваговій категорії від імені Федерації рукопашного бою України отримали цінні подарунки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Данина за нелегально ввезені iPhone: за матеріалами ДБР ...
Вчора 21:52
Розширено права військових, які за процедурою умовно-до ...
Вчора 21:51
МОЗ: Затверджено критерії госпіталізації, що зміниться ...
Вчора 21:51
Гендерний аудит СКМУ: Робоча група обговорила результат ...
Вчора 21:50
1 мільйон ветеранів отримали електронне посвідчення у з ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення