Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку

20.07 18:03    
У рамках підготовки до 5-ї сесії Житомирської обласної ради VІІІ скликання сьогодні, 20 липня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Участь у засіданні також взяли заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський, перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко та керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку


На засіданні було розглянуто 6 основних та ряд додаткових питань.

Серед основних питань, зокрема йшлося про затвердження правил користування маломірними суднами на водних об’єктах області.

Члени комісії обговорили перелік доріг, що потребують ремонту та об’єкти для проведення першочергової термомодернізації.

Заступник директора Державного архіву Житомирської області Наталія Шимченко представила Програму створення страхового фонду документації Житомирської області на 2021-2025 роки.

Також розглянуто звернення депутатів обласної ради до вищих органів влади щодо реформування податкової системи України та недопущення погіршення бізнес-клімату.

Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку


Крім того, комісія розглянула ряд додаткових питань, серед яких:

про зміни до проєкту реконструкції літературно-меморіального музею Лесі Українки у м.Новограді-Волинському;

про погодження фінансування видатків бюджету на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури;

про погодження переліку заходів та розподілу видатків щодо реалізації обласних галузевих, регіональних, цільових програм на 2021 рік тощо.

Нагадаємо, що Олександр Федько взяв участь у засіданні регламентної комісії Житомирської обласної ради.

Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:43
Від 5 до 13 тис доларів США за вивезення військовослужб ...
Сьогодні 16:43
На Вінниччині під час спроби прориву через держрубіж дв ...
Сьогодні 16:42
У Києві викрили канал незаконного переправлення військо ...
Сьогодні 16:42
Схему незаконного переправлення через державний кордон ...
Сьогодні 16:41
На Одещині прикордонники затримали переправника військо ...
Вчора 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення