Представники Житомирської та Новоград-Волинської міськради за программою ООН їдуть до Львова

16.06 13:05    
17 червня з ознайомчим візитом до Львова завітають мери міст Східної України.

До міста Лева прибудуть представники Кагарлицької, Кіровської, Вознесенської, Щолкінської, Житомирської, Кіровської, Бахчисарайської, Красноармійської (Донецька обл.), Української, Тульчинської, Рубіжанської, Новоград-Волинської, Дзержинської, Ромненської та Луцької міських рад, а також Зуйської і Новоозернівської селищних рад. Серед гостей будуть також головний консультант Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Ярослав Бережницький, заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України Олександр Мазурчак та заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України Сергій Романюк.

Цей візит відбудеться завдяки сприянню Муніципальній програмі врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

"Цей візит важливий для нашого міста, адже посадовці з інших міст бачать позитивну динаміку Львова і хочуть переймати наш досвід. Ті проекти, які будуть представлені нашим гостям, дійсно інноваційні і корисні для розвитку міст. Сподіваємося, цей візит покладе початок плідній співпраці між нашими містами, і досвід Львова буде використаний в інших українських містах", - сказала керівник управління внутрішньої політики Наталка Міхнова.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ІМК
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення