Прокуратура через суд припинила право приватної власності на понад 1 га землі у межах міста Житомира, на якій розташоване сховище

Прокуратура через суд припинила право приватної власності на понад 1 га землі у межах міста Житомира, на якій розташоване сховище

05.08 10:29    
Житомирською обласною прокуратурою в інтересах держави заявлено позов про скасування рішення органу місцевого самоврядування, визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки у місті Житомирі площею понад 1 га приватним товариством та скасування державної реєстрації прав.

Ретельно вивчивши надані прокурором обґрунтування і докази, Господарський суд Житомирської області визнав вимоги правомірними та ухвалив рішення про задоволення позову у повному обсязі.

Йдеться про те, що у грудні 2018 року, за рішенням Житомирської міськради, приватному товариству продано земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 1,14 га, що по вул. Лесі Українки (колишній хлібокомбінат), на якій заплановано спорудження комплексу багатоквартирних будинків.
Однак прокурори встановили, що процедура продажу проведена незаконно, оскільки на земельній ділянці розташований об’єкт цивільного захисту населення – сховище площею понад 165 м2, яке належить державі.

А відповідно до законодавства про розмежування земель державної і комунальної власності та Земельного кодексу України, землі, на яких розташована державна нерухомість, зокрема, об’єкти цивільного захисту населення, належать виключно державі, у даному випадку – Житомирській облдержадміністрації.

Тож відчуження земельної ділянки, яка не є комунальною власністю, здійснено з перевищенням повноважень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:52
До суду скеровано справу щодо розтрати майже 4 млн грн ...
Вчора 20:51
Українські поліцейські долучились до міжнародної операц ...
Вчора 20:51
Гірські рятувальники ДСНС на варті: від початку року у ...
Вчора 20:50
Майже 800 випадків підтоплень уже зафіксовано в Україні ...
Вчора 20:50
Виплати 6500 грн у межах Зимової підтримки надійдуть ус ...
Вчора 20:52
Юлія Свириденко: Розпочалися виплати «дитячої допомоги»
Вчора 20:50
Мінекономіки долучилося до презентації стандарту держав ...
Вчора 20:48
Олексій Кулеба обговорив напрямки співпраці та стратегі ...
Вчора 20:46
Розбудова системи моніторингу якості повітря: перший да ...
Вчора 20:44
Артем Некрасов взяв участь у 12-й зустрічі Міністрів До ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення