Відновлення ліцею № 25 та будівництво освітнього кварталу в центрі Житомира — тема онлайн зустрічі з Міністром освіти Португалії

09.11 10:09    
Відновлення ліцею № 25 та будівництво освітнього кварталу в центрі Житомира — тема онлайн зустрічі з Міністром освіти Португалії

08 листопада пройшла перша установча онлайн зустріч між представниками міської ради, обласної військової адміністрації та Міністерством освіти Португалії. Тема — відновлення ліцею № 25 та будівництво освітнього кварталу в центрі Житомира. Модерував зустріч Жоао Кошта, Міністр Освіти Республіки Португалія. Пан Міністр виказав готовність брати участь у проєкті. Наступна зустріч, обіцяють в МінОсвіти Португалії, вже буде більш технічною: відпрацьовуватимуться розташування, концепції, об’єми та проєктування.

«Ми хочемо збудувати не просто ліцей. Ми хочемо побудувати освітній квартал в центрі міста. Деталі — згодом. Для нас ліцей №25 повинен стати символом Перемоги України, символом майбутнього наших дітей», — сказав під час онлайн зустрічі Житомирський міський голова.

Сергій Сухомлин також подякував за сприяння у відбудові ліцею Житомира першій леді України Олені Зеленській: «Величезна подяка Першій леді України Олені Зеленській, яка під час візиту до Португалії приклала багато зусиль для того, щоб цей проєкт для Житомира став реальністю.

Величезна подяка нашому Міністерству закордонних справ за сприяння у проєктах відбудови Житомира. А також — Надзвичайному і Повноважному Послу Португальської республіки в Україні».

Нагадаємо, у серпні цього року Житомир відвідали Міністр закордонних справ та Надзвичайний і Повноважний Посол Португальської Республіки в Україні. Саме тоді під час зустрічі було засвідчено готовність Португалії взяти участь у відбудові ліцею №25.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 20:52
До суду скеровано справу щодо розтрати майже 4 млн грн ...
Сьогодні 20:51
Українські поліцейські долучились до міжнародної операц ...
Сьогодні 20:51
Гірські рятувальники ДСНС на варті: від початку року у ...
Сьогодні 20:50
Майже 800 випадків підтоплень уже зафіксовано в Україні ...
Сьогодні 20:50
Виплати 6500 грн у межах Зимової підтримки надійдуть ус ...
Сьогодні 20:52
Юлія Свириденко: Розпочалися виплати «дитячої допомоги»
Сьогодні 20:50
Мінекономіки долучилося до презентації стандарту держав ...
Сьогодні 20:48
Олексій Кулеба обговорив напрямки співпраці та стратегі ...
Сьогодні 20:46
Розбудова системи моніторингу якості повітря: перший да ...
Сьогодні 20:44
Артем Некрасов взяв участь у 12-й зустрічі Міністрів До ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення