12 років позбавлення волі – на Житомирщині засуджено командира протитанкового артдивізіону-«кольчугівця» так званої «ДНР»

25.11 13:59    
За публічного обвинувачення прокурора Житомирської обласної прокуратури у порядку спеціального судового розгляду жителя Донеччини визнано винним в участі у терористичній організації та у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України). Йому призначене покарання у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
12 років позбавлення волі – на Житомирщині засуджено командира протитанкового артдивізіону-«кольчугівця» так званої «ДНР»

Прокурори у суді довели, що житель м. Макіївки Донецької області з 2014 року - дотепер бере участь у незаконному збройному формуванні так званої «ДНР», яке протистоїть об’єднаним силам Збройних Сил України.

За час перебування у терористичній військовій організації 61-річний засуджений вислужився до звання псевдопідполковника, командира протитанкового артилерійського дивізіону гвардійської оперативно-тактичної групи «Кольчуга» (раніше «Кальміус»).

Псевдопідполковник керував протитанковим підрозділом, який залучався до збройного опору українським захисникам, знищення живої сили ЗСУ, бойової техніки та скоєння інших тяжких і особливо тяжких злочинів.

Також засуджений забезпечував боєздатність та управління вогнем протитанкового артдивізіону, дбав про стан військової техніки та засобів ураження.

Досудове розслідування Управлінням СБ України в Житомирській області проводилося у формі in absentia (за відсутності особи), у зв’язку з переховуванням фігуранта провадження на тимчасово окупованій території України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 травня 17:23
Двоє чоловіків у гідрокостюмах намагалися незаконно пер ...
08 травня 17:18
На Одещині прикордонники припинили контрабанду психотро ...
08 травня 17:18
Прикордонники викрили зловмисників, які за $8000 оформл ...
08 травня 17:17
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію при ...
08 травня 17:17
Віз клієнта в гори – на трасі Одеса-Київ припинили неза ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення